Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Festyn Rodzinny w Rokitkach

  2017.05.23

  W sobotę przy Zespole Szkolno Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach tradycyjnie odbył się Festyn Rodzinny. Z tej okazji zorganizowano szkolny konkurs plastyczny pod hasłem "Moja rodzina i ja. Pomagamy sobie, pomagamy innym". Wszystkie prace zasługiwały na wyróżnienie, ponieważ każda zawierała szlachetny przekaz wzajemnego wsparcia. 

 • -

  Projekt „DOLNOŚLĄSKIE KOBIETY BIZNESU”

  2017.05.22

  Celem projektu „DOLNOŚLĄSKIE KOBIETY BIZNESU” jest promowanie trwałego i wysokiej jakości zatrudnienia oraz wsparcie mobilności pracowników, a także podniesienie zdolności do samozatrudnienia przez 30 kobiet od 30 roku życia pozostających bez zatrudnienia, znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy.

 • -

  Policyjna akcja krwiodawstwa

  2017.05.22

  Kolejny już raz policjanci i pracownicy cywilni, a także wszyscy ci, którzy w czwartkowe przedpołudnie odwiedzili Komisariat Policji w Chojnowie, mogli honorowo oddać krew dla osób potrzebujących. Akcję wsparł Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz.

 • 95 urodziny Anoniego Janukowycza

  95 urodziny Anoniego Janukowycza

  2017.05.22

  17 maja w imieniu Wójta Gminy Chojnów Sekretarz Honorata Tajchman-Rękoś uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu. Swoje 95. urodziny obchodził Pan Antoni Janukowycz z Dobroszowa - Podporucznik 5 Pułku Lotniczego Wojska Polskiego II RP. Był żołnierzem 1 Frontu Białoruskiego. Delegacji władz Gminy Chojnów towarzyszyli przedstawiciele Koła Miejsko-Gminnego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych na czele z prezesem Panem Arturem Reichertem.

 • -

  Regionalne Spotkania Międzysektorowe

  2017.05.17

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na konsultacje projektu "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnoślaskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" oraz na prelekcję dotyczącą uwarunkowań formalno-prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych w Polsce

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1
59-225 Chojnów

NIP: 6940010003
REGON: 390004984

76 818 85 02
www.gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka