Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Inwentaryzacja wybrobów zawierajacych szkodliwy azbest

  2017.10.19

  Do 15 listopada 2017 r. potrwa aktualizacja ewidencji gospodarstw, na których terenie znajdują się materiały zawierające azbest. Aby skorzystać z programu dofinansowania jego usunięcia, należy wcześniej zgłosić naszą posesję do ewidencji. Odpowiednie formularze są dostępne w Urzędzie Gminy oraz na jej stronach internetowych.

 • -

  Dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

  2017.10.19

  W październiku Gmina Chojnów podpisała umowę dotacji na realizację zadania pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Chojnów w roku 2017” w  ramach Programu Priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej p.t.: „SYSTEM – Wsparcie działań ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Część 1) Usuwanie wyrobów zawierających azbest.

 • -

  Dzień Edukacji Narodowej w Białej

  2017.10.17

  16 października w Białej odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz złożył pracownikom oświaty życzenia oraz przekazał na ręce dyrektorów symboliczne wiązanki kwiatów.

 • Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  2017.10.13

  Zespół Szkolno-przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach zaprasza na Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej organizowany pod patronatem Wójta Gminy Chojnów Andrzeja Pyrza. 9 listopada młodzi artyści zmierzą się z trudnym repertuarem podczas koncertu, który odbędzie się w auli szkolnej w Krzywej.

 • Dzień Edukacji Narodowej w Białej

  Dzień Edukacji Narodowej w Białej

  2017.10.10

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza pracowników oświaty z Miasta i Gminy Chojnów na obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetni występ Wojciecha Gąssowskiego, autora niezapomnianych utworów, takich jak "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Zielone wzgórza nad soliną" . Jest również wykonawcą piosenki tytułowej do znanego serialu "M, jak miłość".

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1
59-225 Chojnów

NIP: 6940010003
REGON: 390004984

76 818 85 02
www.gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka

baner toplayer