Gmina Chojnów

eBOK

 • -

eBOK – Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

eBOK – Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

Wystarczy tylko jeden krok – by być na naszym GZGKiM eBOK.

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje , iż wprowadzone zostały udogodnienia dla mieszkańców Gminy Chojnów w postaci platformy BOK – Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Użytkownik może skorzystać z różnych usług m.in. sprawdzić odczyty wodomierza, datę wystawienia faktury, termin płatności faktury, kwotę do zapłaty, archiwizowane faktury oraz aktualne rozliczenia wraz z odsetkami.

W związku z tym wszystkie osoby zainteresowane założeniem konta w serwisie eBOK proszone są o kontakt, w biurze GZGKiM, pokoju numer 203 ( 2 piętro ) w celu rejestracji klienta .

Wszystkie informacje na temat e-BOK dostępne pod numerem telefonu ( 76) 81-88-461 wew. 73 i 79

Portal e-BOK znajduje się pod linkiem: https://www.gzgkim-ebok.pl/

Regulamin korzystania z platformy E-BOK- Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (pdf)

Rejestracja krok po kroku

 1. Osoby zainteresowane założeniem konta w serwisie eBOK w pierwszej kolejności proszone są o wypełnienie : Oświadczenie o akceptacji regulaminu internetowego biura obsługi klienta i zgody na otrzymywanie faktur elektronicznych. oraz o dostarczenie podania do biura podawczego (parter) bądź odesłanie na adres mailowy: sekretariat@gzgkim.gmina-chojnow.pl . Po otrzymaniu podania i akceptacji przez GZGKiM, można przejść do zakładania konta na stronie. 
 2. Wchodzimy na stronę internetową gzgkim-ebok.pl
 3. W prawym górnym rogu strony, na której się znajdujemy, klikamy ZAREJESTRUJ.
 4. Tworzymy nowe konto podając adres e-mail oraz hasło, które potwierdzamy a następnie klikamy na zielony przycisk ZAREJESTRUJ.
 5. Wchodzimy na swój adres mailowy i klikamy w link aktywacyjny, który przekieruje nas na stronę www.gzgkim-ebok.pl aby uzupełnić dane.
 6. W celu ułatwienia rejestracji wypełniamy formularz po czym klikamy WYŚLIJ
 7. Przechodzimy do zakładki znajdującej się w prawym górnym rogu – ZALOGUJ , po czym wpisujemy zatwierdzony adres mailowy i hasło.
 • e-bok
  e-bok

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka