Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Orszak Trzech Króli

  Orszak Trzech Króli

  2019.01.08

  6 stycznia ulicami Chojnowa przeszedł Orszak Trzech Króli. W największych ulicznych jasełkach w naszym regionie wzięły setki mieszkańców miasta i gminy. Jak twierdzą organizatorzy, był to prawdopodobnie jedyny orszak, w którym elementem scenariusza był Polonez odtańczony przez tegorocznych maturzystów z Powiatowego Zespołu Szkół. Na zmarzniętych uczestników wydarzenia czekały pieczone jabłka serwowane przez strażaków z OSP Rokitki oraz gorąca grochówka wojskowa wydawana przez grupę chojnowskich Strzelców.

 • -

  Przeciwdziałanie ASF i ptasiej grypie - szkolenie

  2019.01.07

    11 stycznia w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów odbędzie szkolenie dotyczące zapobiegania i zwalczania ASF i Ptasiej Grypy. Wójt Gminy Chojnów oraz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zapraszają wszystkich hodowców, rolników oraz osoby zainteresowane zwalczaniem chorób zwierząt. Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela Tadeusz Orlański z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Chojnowie tel. 76 81 88 400, 76 818 19 41.

 • Spotkanie świąteczno-noworoczne w Rokitkach

  Spotkanie świąteczno-noworoczne w Rokitkach

  2019.01.03

  28 grudnia w Rokitkach, po uroczystym posiedzeniu Rady Gminy Chojnów odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne. Udział w nim wzięli Radni Gminy Chojnów, dyrektorzy jednostek pomocniczych gminy, duchowni, sołtysi, przedstawiciele służb mundurowych, pracownicy Urzędu Gminy Chojnów, oraz zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczął występ uzdolnionych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rokitkach, którzy przedstawili Jasełka.

 • Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski 2019 r.

  Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski 2019 r.

  2019.01.02

  Przed nami czwarta edycja Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 25 stycznia można zgłaszać swoje pomysły w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Do wydania jest ponad 300 tys. zł. 

 • VI Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy [VIDEO]

  VI Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy [VIDEO]

  2019.01.02

  Cofnijmy się na chwilę do zeszłorocznego Gminnego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się 16 grudnia w Rokitkach. Z czasie jego trwania powstał krótki film, który właśnie publikujemy. Widać na nim doskonale, że niska temperatura nie stoi na przeszkodzie ciepłej, radosnej atmosfery.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka