Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Na gminne wody wypłyną… żaglówki!

  Na gminne wody wypłyną… żaglówki!

  2018.06.14

  Niebawem akwen rekreacyjny w Rokitkach stanie się areną modelarskich zmagań. Za sprawą LXV Mistrzostw Polski Pływających Modeli Redukcyjnych do Gminy Chojnów zawitają najlepsi modelarze z całej Polski. Rywalizacja odbywać się będzie w klasach NS oraz NSS 650 standard, a impreza potrwa 3 dni. 

 • Piknik Pod Bocianim Gniazdem

  Piknik Pod Bocianim Gniazdem

  2018.06.06

  Na boisku przy Szkole Podstawowej w Niedźwiedzicach odbyła się kolejna odsłona tradycyjnego Pikniku Pod Bocianim Gniazdem. Było rozstrzygnięcie bocianiego konkursu plastycznego i fotograficznego, darmowe zamki dmuchane i smakołyki oraz puszczanie gigantycznych baniek. Uczniowie szkoły zaprezentowali przed publicznością "Baśń o Niedźwiedzicach", która powstała w ramach kilkumiesięcznych warsztatów artystycznych.

 • Dzień otwarty komisariatu

  Dzień otwarty komisariatu

  2018.06.06

  5 czerwca między 9:00 a 13:00 chojnowscy policjanci otworzyli bramy swojego komisariatu. Dzień otwarty to nie tylko okazja dla ciekawskich, którzy chcieli zobaczyć jak "od kuchni" wygląda praca Policji. W trakcie imprezy w specjalnie przygotowanym autobusie funkcjonował mobilny punkt krwiodawstwa. W organizacji wydarzenia wzięli również udział Strażacy Ochotnicy z okolicznych jednostek oraz członkowie Oldtimer Chojnów Classic Car Club. Wydarzenie objął honorowym patronatem Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz.

 • Uroczystość 70-lecia SP Stary Łom

  Uroczystość 70-lecia SP Stary Łom

  2018.06.06

  Mszą świętą oraz odsłonięciem pamiątkowej tablicy w ścianie gmachu szkoły rozpoczęły się uroczyste obchody 70-lecia SP Stary Łom. Jubileusz przyciągnął wielu gości. Dla absolwentów był to powrót do czasów dzieciństwa i źródło wielu wzruszeń. Po zwiedzaniu budynku szkoły uroczystość przeniosła się do świetlicy, która na co dzień pełni funkcję sali gimnastycznej. Ze sceny płynęło wiele życzeń dla całej społeczności skupionej wokół placówki, a zwieńczeniem uroczystości był program artystyczny przygotowany przez uczniów.

 • Dzień Otwarty chojnowskiego komisariatu

  Dzień Otwarty chojnowskiego komisariatu

  2018.05.30

  Już za kilka dni, 5 czerwca, Komisariat Policji w Chojnowie organizuje Dni Otwarte pod honorowym patronatem Wójta Gminy Chojnów Andrzeja Pyrza.
  To świetna akcja funkcjonariuszy prawa - komentuje wójt - mieszkańcy a szczególnie ci najmłodsi będą mogli poznać z bliska pracę policji, obejrzeć sprzęt policyjny, a także zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa. Cieszę się, że Gmina Chojnów może aktywnie włączyć się w wydarzenie, tym bardziej, że towarzyszyć mu będzie szczytny cel - terenowa akcja poboru krwi.
  Zapraszamy gorąco!

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka