Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Rozpoczynają się zebrania wiejskie!

  Rozpoczynają się zebrania wiejskie!

  2018.03.29

  Na początku przyszłego miesiąca rozpoczyna się coroczny cykl zebrań wiejskich. Podczas spotkań z Wójtem Gminy Chojnów mieszkańcy będą mieli okazję obejrzeć roczne sprawozdanie z działalności urzędu oraz zadawać pytania i zgłaszać swoje wnioski. Jako pierwsi 9 kwietnia w zebraniu wezmą udział mieszkańcy Witkowa.

 • III Kiermasz Wielkanocny w Pawlikowicach

  III Kiermasz Wielkanocny w Pawlikowicach

  2018.03.29

  W niedzielę, 25 marca w Pawlikowicach odbył się kiermasz wielkanocny. Tradycyjnie oprócz świątecznych kramów na odwiedzających czekały warsztaty i występy artystyczne. Najmłodsi uczestnicy w kreatywny i aktywny sposób spędzali czas dzięki zajęciom prowadzonym przez profesjonalnych animatorów. Pawlikowicki kiermasz został zorganizowany w ramach Inicjatywy Lokalnej. Inicjatorem przedsięwzięcia była Grupa Odnowy Wsi Pawlikowice-Gołocin.

 • Szkolenie z zakresu ochrony przed ASF

  Szkolenie z zakresu ochrony przed ASF

  2018.03.27

  Wczoraj w Urzędzie Gminy Chojnów odbyło się szkolenie dotyczące afrykańskiego pomoru świń (ang. African swine fever, ASF). Ponad 40 rolników z naszej gminy spotkało się z przedstawicielem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, aby zdobyć wiedze, która może ochronić ich zwierzęta w przyszłości. Na razie zagrożenie jest bardzo odległe, jednak chcieliśmy wyczulić hodowców z naszej gminy na kwestie związane z ASF. Tak duża frekwencja bardzo nas cieszy. komentował Insp. ds. ochrony przyrody, zwierząt i rolnictwa Urzędu Gminy Chojnów Sławomir Tęcza.

 • Sesja Rady Gminy Chojnów

  Sesja Rady Gminy Chojnów

  2018.03.26

  Podczas piątkowej sesji Rady Gminy Chojnów oficjalnie przywitano nowego kierownika Gminnego Zespołu Zakładów Opieki Podstawowej w Chojnowie z/s w Krzywej. Barbara Dyrka 30 stycznia wygrała konkurs na kierownicze stanowisko, a 23 marca po raz pierwszy brała udział w posiedzeniu Rady. Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz i Przewodniczący Rady Gminy Chojnów Bogdan Styrkowiec złożyli na jej ręce kwiaty oraz gratulacje z okazji objęcia stanowiska.

 • Szkolenie Powiatowego Lekarza Weterynarii

  Szkolenie Powiatowego Lekarza Weterynarii

  2018.03.23

  Powiatowy Lekarz Weterynarii zaprasza wszystkich hodowców trzody chlewnej z terenu Gminy Chojnów na szkolenie z zakresu przeciwdziałania występowania ASF organizowane w siedzibie Urzędu Gminy Chojnów przy ul. Fabrycznej 1, 59-225 Chojnów sala nr 6 (parter) w dniu 26 marca 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 11.00

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka