Gmina Chojnów

Aktualności

  • -

Dolnośląski Targ Rolny organizowany przez ODR już 25 lipca w Chojnowie

Miód z kwiatów czereśni i śliwy, ocet pomidorowy, a także niezbyt często spotykane w naszym regionie świeże owoce jagody kamczackiej to ciekawostki Dolnośląskiego Targu Rolnego. W sobotę 25 lipca na terenie Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Chojnowie, przy ul. Reja 8  odbędzie się pierwsza edycja Targu w naszym regionie.
Kolejne edycje wrocławskiego Dolnośląskiego Targu Rolnego cieszą się coraz większym zainteresowaniem kupujących i sprzedających. W odpowiedzi na oczekiwania dolnośląskich rolników, lokalnych producentów i konsumentów, Targ będzie organizowany także w Świdnicy – po raz pierwszy ‒ 18 lipca i w Chojnowie ‒ 25 lipca.

Zapraszamy rolników, sadowników, hodowców i rękodzielników do zgłaszania się jako wystawcy/sprzedawcy podczas najbliższej edycji Targu Rolnego w Chojnowie. Poniżej Regulamin udziału oraz karta zgłoszenia.

Zapraszamy na kolejne edycje tego wydarzenia do Chojnowa. Produkty naszych lokalnych rolników i producentów regionalnej żywności wysokiej jakości będzie można kupić w Chojnowie, przy ulicy Reja 8 ‒ 25 lipca, 29 sierpnia, 26 września, 31 października, 28 listopada i 19 grudnia.