Gmina Chojnów

Aktualności

Przerwa w dostawie wody

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zawiadamia, że w dniu 08.01.2020 r. od godz. 8 do około godz. 13  NASTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY w miejscowości Niedźwiedzice z powodu modernizacji sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

Harmonogram spisu stanu wodomierzy

Harmonogram spisu stanu wodomierzy na STYCZEŃ 2020 r.

Góral Grażyna

Lp.

MIEJSCOWOŚĆ

STYCZEŃ

1.

Okmiany

7-8

2.

Osetnica

9

3.

Krzywa

10

4.

Stary Łom

                      13

5.

Groble

14

6.

Witków

14

7.

Jerzmanowice

15

8.

Biskupin

15

9.

Rokitki

16

10.

Zamienice

17

11.

Jaroszówka

20

12.

Goliszów

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grzech Agata

Lp.

MIEJSCOWOŚĆ

STYCZEŃ

1.

Biała

 

20-24

2.

Biała Kolonia

3.

Kolonia Kołłątaja

4.

Konradówka

27-28

5.

Piotrowice

6.

Gołaczów

29-31

7.

Michów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W CHOJNOWIE INFORMUJE, IŻ OD MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU W MIEJSCOWOŚCI NIEDŹWIEDZICE ROZPOCZĘŁA SIĘ PROCEDURA WYMIANY WODOMIERZY PRZEZ PRACOWNIKÓW BRYGADY. BARDZO PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE MIEJSC, W KTÓRYCH ZNAJDUJĄ SIĘ URZĄDZENIA POMIAROWE.

ODCZTYT RADIOWE DOKONYWANE SĄ W MIEJSCOWOŚCIACH:

DOBROSZÓW, STRUPICE, DZWONÓW, PAWLIKOWICE, CZERNIKOWICE, BUDZIWOJÓW, GOŁOCIN

TELEFONY PRACOWNIKÓW GZGKiM W CHOJNOWIE - DYŻURNI

- 534 533 807

- 534 533 611

OGŁOSZENIE

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W CHOJNOWIE INFORMUJE , ŻE W DNIU 27 I 31.12.2019 ROKU KASA BĘDZIE NIECZYNNA. WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ NA RACHUNEK BANKOWY LUB W PLACÓWKACH BANKU I POCZTY POLSKIEJ. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

 

W związku z częstymi przypadkami zatrzymania pracy przepompowni kanalizacyjnych Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje o bezwzględnym przestrzeganiu zasad korzystania z sieci kanalizacji sanitarnej.

Do kanalizacji nie należy wrzucać:

- Środków higienicznych ( podpaski, pampersy, pałeczki, waciki, bandaże, tampony, wkładki higieniczne, ściereczki higieniczne, prezerwatywy, kostki zapachowe odświeżające toaletę, resztki pozostałe po mydłach itp.),

-zużytych mopów, ścierek, szmat, ręczników kuchennych, odzieży.

Informujemy, że dalsze nawracające uszkodzenia urządzeń infrastruktury kanalizacyjnej spowodują zwiększenie kosztów utrzymania kanalizacji, co w konsekwencji przekładać się będzie na wzrost ceny (taryfy) za odprowadzanie ścieków.

EBOK – Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

Wystarczy tylko jeden krok – by być na naszym GZGKiM eBOK.

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie  informuje , iż wprowadzone zostały udogodnienia dla mieszkańców Gminy Chojnów w postaci platformy eBOK - Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Użytkownik może skorzystać z różnych  usług  m.in. sprawdzić odczyty wodomierza, datę wystawienia faktury, termin płatności faktury, kwotę do zapłaty, archiwizowane faktury oraz aktualne rozliczenia wraz z odsetkami.

 W związku z tym wszystkie osoby zainteresowane założeniem konta w serwisie eBOK proszone są o kontakt,  w biurze GZGKiM,  pokoju  numer 203 ( 2 piętro ) w celu rejestracji  klienta .

Wszystkie informacje na temat e-BOK dostępne pod numerem telefonu ( 76) 81-88-461 wew. 73 i 79. 

WYMIANA WODOMIERZY

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W CHOJNOWIE INFORMUJE, IŻ OD MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU W MIEJSCOWOŚCI NIEDŹWIEDZICE ROZPOCZNIE SIĘ PROCEDURA WYMIANY WODOMIERZY PRZEZ PRACOWNIKÓW BRYGADY. BARDZO PROSIMY O UDOSTĘPNIENIE MIEJSC, W KTÓRYCH ZNAJDUJĄ SIĘ URZĄDZENIA POMIAROWE.

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka