Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów

  Inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów

  2018.11.27

  23 listopada odbyła się pierwsza w kadencji 2018 – 2023 sesja Rady Gminy Chojnów. Głównym celem posiedzenia było zaprzysiężenie radnych oraz wójta. Na sesji licznie pojawili się zaproszeni goście – pracownicy jednostek organizacyjnych gminy, sołtysi, mieszkańcy, a także samorządowcy z sąsiednich gmin. Skład rady i podział funkcji w radzie po wyborach prawie się nie zmienił. Na liście 15 radnych zobaczymy jedynie 2 nowe nazwiska, a kierowanie radą powierzono dotychczasowemu przewodniczącemu.

 • Konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Aniołek Bożonarodzeniowy"

  Konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Aniołek Bożonarodzeniowy"

  2018.11.22

  Niskie temperatury za oknem zwiastują nam nadchodzącą zimę a w związku z tym zbliżający się wielkimi krokami VI Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy, który w tym roku odbędzie się 16 grudnia na placu przy Zespole Szkolno Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach.  Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z/s w Krzywej oraz Urząd Gminy Chojnów ogłaszają konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Aniołek Bożonarodzeniowy".
   

 • Uroczysta Sesja Inauguracyjna

  Uroczysta Sesja Inauguracyjna

  2018.11.22

  Już jutro w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów kadencji 2018/2021. Czeka nas uroczyste złożenie ślubowania przez Wójta Gminy Chojnów Andrzeja Pyrza oraz radnych Gminy Chojnów. Po wyborach w składzie rady znalazły się dwa nowe nazwiska. Pozostali radni dali się poznać w poprzedniej kadencji i po raz kolejny zdobyli uznanie wyborców. 

 • Dzień Pracownika Socjalnego

  Dzień Pracownika Socjalnego

  2018.11.21

  Z okazji obchodzonego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz spotkał się z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dziękując za ich ciężką i ofiarną pracę wręczył wszystkim kwiaty i drobny upominek. Dołączamy się do wszystkich życzeń dla całego GOPSu!

 • "Polska Piękna Niepodległa"

  "Polska Piękna Niepodległa"

  2018.11.21

  15 listopada Środowiskowy Dom Samopomocy nr 1 w Chojnowie zorganizował konkurs malarski "Polska Piękna Niepodległa". Udział w nim wzięło ponad 20 niepełnosprawnych artystów z 11 placówek z Powiatu Legnickiego. To wyjątkowy sposób na uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka