Gmina Chojnów

Gmina Chojnów bez przemocy

  • Warsztaty szkoła rodzenia

Ruszyły zajęcia w ramach pierwszej w Gminie Chojnów szkoły rodzenia!

W dniu 11 maja br. w ośrodku zdrowia w Rokitkach odbyły się pierwsze zajęcia dla rodziców, którzy spodziewają się potomstwa. Szkoła rodzenia przy Gminnym Zespole Zakładów Opieki Podstawowej w Chojnowie z siedzibą w Krzywej została powołana w ramach realizowanego przez Gminę Chojnów i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie w ramach projektu „Gmina Chojnów bez przemocy” dofinansowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości, Departament Strategii i Funduszy Europejskich.
  • Szkoła rodzenia zaproszenie

Szkoła rodzenia w Gminie Chojnów

Wójt Gminy Chojnów - Andrzej Pyrz zaprasza wszystkie przyszłe mamy/ojców do wzięcia udziału w zajęciach w ramach szkoły rodzenia.

Miło nam poinformować, że w ramach realizowanego przez Gminę Chojnów projektu „Gmina Chojnów bez przemocy” została uruchomiona szkoła rodzenia. Zajęcia będą odbywać się w Ośrodku Zdrowia w Rokitkach i są bezpłatne dla wszystkich uczestników.
  • Szkolenie

Szkolenie "Rodzina w kryzysie - rola i znaczenie relacji"

Gmina Chojnów zaprasza na szkolenie "Rodzina w kryzysie - rola i znaczenie relacji" w ramach projektu „Gmina Chojnów bez przemocy” realizowanego w ramach Funduszu Małych Grantów 1 w Programie Sprawiedliwość, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowanego na lata 2014-2021 oraz Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Gmina Chojnów bez przemocy

Szkolenia w ramach projektu "Gmina Chojnów bez przemocy"

W ramach projektu „Gmina Chojnów bez przemocy” 4 i 12 kwietnia odbyły się szkolenia dla nauczycieli i uczniów dotyczące działania aplikacji mobilnej RESQL. Szkoleniami objęte zostały wszystkie szkoły podstawowe w gminie Chojnów. RESQL to innowacyjny system wspierający szkoły w rozwiązywaniu problemów przemocy rówieśniczej i nie tylko.
  • Konferencja

Konferencja otwierająca projekt "Gmina Chojnów bez przemocy"

W dniu 16 marca 2023 r. w sali Urzędu Gminy Chojnów odbyła się konferencja otwierająca projekt „Gmina Chojnów bez przemocy”. Projekt realizowany jest w ramach Funduszu Małych Grantów 1 w Programie Sprawiedliwość i jest współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowanego na lata 2014-2021 oraz Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Gmina Chojnów bez przemocy

Gmina Chojnów bez przemocy

Celem projektu jest wdrożenie nowego modelu profilaktyki przemocy domowej. Model będzie "narzędziem" służącym do zmniejszenia zjawiska przemocy domowej poprzez podniesienie jakości relacji w rodzinie, w szczególności pomiędzy małżonkami/partnerami.

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka