Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Wymiana pojemników na odpady!

  Wymiana pojemników na odpady!

  2022.09.27

  Od dnia 28 września 2022 r. na terenie Gminy we wszystkich miejscowościach zostanie przeprowadzona akcja wymiany pojemników na odpady komunalne. Wymiana związana jest ze zmianą firmy świadczącej usługi wywozu odpadów z nieruchomości zamieszkałych i terenów rekreacyjnych. 

 • Stypendia Wójta Gminy Chojnów rozdane!

  Stypendia Wójta Gminy Chojnów rozdane!

  2022.09.27

  Już po raz piąty zostały przyznane „Stypendia Wójta Gminy Chojnów” za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia. Program stypendialny jest inicjatywą Wójta Andrzeja Pyrza. Przyznanie stypendium jest formą wyróżnienia zdolnej młodzieży – podkreślał podczas uroczystej gali włodarz Gminy Chojnów.

 • Dożynki Gminne w Niedźwiedzicach!

  Dożynki Gminne w Niedźwiedzicach!

  2022.09.27

  11 września w Niedźwiedzicach odbyły się Dożynki Gminne. Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz podkreśla, że to jeden z najpiękniejszych dni w roku dla każdego rolnika. To czas podziękowań za ich niełatwą pracę, wytrwałość w dążeniu do celu oraz niezwykłe poświęcenie, dzięki którym każdego dnia możemy zasiadać przy stole, gdzie nie brakuje tego co najważniejsze – świeżego chleba.

 • Zapraszamy na Dożynki Gminne - 11 września w Niedźwiedzicach

  Zapraszamy na Dożynki Gminne - 11 września w Niedźwiedzicach

  2022.09.05

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wraz z sołtysem i samorządem sołectwa Niedźwiedzice serdecznie zapraszają na tegoroczne Dożynki w Gminie Chojnów, które odbędą się w niedzielę 11 września 2022 r. na boisku sportowym w Niedźwiedzicach.

  - Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, zapraszam serdecznie na gminne dożynki. Razem podziękujmy rolnikom za ich ciężką pracę. Zapewniam, że podczas tego gminnego święta nie zabraknie atrakcji, konkursów i wspólnej zabawy - zaprasza Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz.

   

 • Trwają prace termomodernizacyjne gminnych budynków oświatowych w Okmianach i Krzywej

  Trwają prace termomodernizacyjne gminnych budynków oświatowych w Okmianach i Krzywej

  2022.08.30

  Od lutego br. Gmina Chojnów realizuje zadanie pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Chojnów” w ramach Osi Priorytetowej nr 3 „Gospodarka niskoemisyjna”, działanie nr 3.3 „Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym: 3.3.1 „Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym – konkursy horyzontalne” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka