Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

  Program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

  2022.11.02

  W związku z ogłoszeniem w dniu 23.10.2022 r. naboru do Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - edycja 2023" przez MRiPS, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie informuje o zasadach realizacji i naboru do programu. Program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – ma na celu zapewnienie dostępności do usług asystencji osobistej, tj. wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób niepełnosprawnych.

  Wszelkie uwagi odnośnie chęci realizacji Programu proszę kierować na adres GOPS lub telefonicznie 76 81 88 506 w godzinach pracy GOPS.

 • GZGKiM informuje: zmiana godzin otwarcia kasy

  GZGKiM informuje: zmiana godzin otwarcia kasy

  2022.10.28

  Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje, iż z dniem 9 listopada 2022 r. nastąpi zmiana godzin otwarcia kasy.

   

 • Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

  Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

  2022.10.25

  Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane z funduszy europejskich.

  Zgodnie z Umową Partnerstwa określającą strategię wykorzystania funduszy europejskich 
  w Polsce na lata 2021-2027 będziemy mieć do dyspozycji w tej perspektywie unijnej około 76 miliardów euro. To standardowy 7-letni budżet unijny, z którego Polska skorzysta już kolejny raz, inny aniżeli fundusze zaplanowane na Krajowy Plan Odbudowy.

   

 • Nauczyciele i pracownicy oświaty z Gminy Chojnów świętowali wspólnie Dzień Edukacji Narodowej

  Nauczyciele i pracownicy oświaty z Gminy Chojnów świętowali wspólnie Dzień Edukacji Narodowej

  2022.10.25

  Oficjalne uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej na terenie Gminy Chojnów zorganizowano w piątek 21 października 2022 r. w Sali wiejskiej w Budziwojowie. Podczas spotkania nie zabrakło ważnych słów o przyszłości oświaty,  nagród i wyróżnień, a także części artystycznej, w której wystąpił znany polski aktor - Cezary Pazura.

   

   

 • Pasowanie na pierwszoklasistów w Rokitkach

  Pasowanie na pierwszoklasistów w Rokitkach

  2022.10.25

  W dniu 21.10.2022 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. 
  Dzieci pod okiem swojej wychowawczyni przygotowały dla rodziców piękny jesienny występ artystyczny. 
  W uroczystościach wziął udział Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec, który w imieniu władz złożył młodym adeptom gratulacje i wręczył książeczki.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka