Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Konkurs "Przyjazna wieś" wznowiony!

  Konkurs "Przyjazna wieś" wznowiony!

  2023.07.06

  W imieniu Jednostki Centralnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, której funkcje pełni Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, pragniemy poinformować o wznowieniu konkursu “Przyjazna wieś”.
  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, gdzie Twoja inicjatywa ma szansę zdobyć uznanie, stać się źródłem inspiracji dla innych, a także przynieść Ci atrakcyjne nagrody o wartości nawet do 10 000 zł! Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, przedsiębiorcą, członkiem lokalnej organizacji, czy samorządu — to jest konkurs dla Ciebie.

   

 • W najbliższą sobotę PSZOK będzie nieczynny!

  W najbliższą sobotę PSZOK będzie nieczynny!

  2023.07.06

  Urząd Gminy Chojnów informuje, że 2 maja 2023 r. PSZOK będzie zamknięty.
  Za utrudnienia przepraszamy.

 • Komunikat Policji - Nie daj się oszukać!

  Komunikat Policji - Nie daj się oszukać!

  2023.06.30

  Komisariat Policji w Chojnowie, nawiązując do Wojewódzkiego Programu Profilaktycznego „Wzorowy Senior” zwraca się z prośbą o uczulenie osób starszych i ich rodzin o występujących w dalszym ciągu oszustwach na szkodę osób starszych. Oszuści w swoich działaniach są bezwzględni. Kontaktują się telefonicznie z osobami starszymi podając się najczęściej za członków rodzina, znajomych, policjantów lub przedstawicieli innych zawodów np. pracowników gazowni, wodociągów, ZUS, Krajowej Kontroli Skarbowej oraz wielu innych. Schemat działania przestępców zazwyczaj jest podobny.

 • Łemkowski Kermesz w Zamienicach

  Łemkowski Kermesz w Zamienicach

  2023.06.30

  8 lipca na placu przy cerkwi w Zamienicach odbędzie się 19. Łemkowski Kermesz. Impreza rozpocznie się od wspólnej modlitwy – akatystu do św. Jana Chrzciciela, następnie delegacje zaproszonych gości złożą kwiaty pod obeliskiem upamiętniającym Łemków przesiedlonych w ramach akcji „Wisła”. 

 • Zakończono budowę kanalizacji dla Podstrefy LSSE w Okmianach

  Zakończono budowę kanalizacji dla Podstrefy LSSE w Okmianach

  2023.06.30

  W czwartek 22.06.2023 r. dokonano oficjalnego odbioru technicznego inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami do przyległych działek – dla Podstrefy Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Okmianach”. 

  Wykonawcą inwestycji była firma „Wodrol” Teodor Świątecki z siedzibą w Kiełczowie. Inwestycja była realizowana w dniach od 18 lutego do 16 czerwca br. 

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka