Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzywej

  2024.06.07

  Wójt Gminy Chojnów ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej, dla którego organem prowadzącym jest Gmina Chojnów.

   

 • Konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Budziwojowie

  2024.06.07

  Wójt Gminy Chojnów ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej  im. Jana Brzechwy w Budziwojowie, dla którego organem prowadzącym jest Gmina Chojnów.

   

 • Szanuj i bądź bezpieczny

  Szanuj i bądź bezpieczny

  2024.06.05

  Co roku odnotowuje się prawie 3000 wypadków rolników indywidualnych przy pracy ze zwierzętami.  Hodowla zwierząt inwentarskich związana jest z ryzykiem wypadku podczas ich karmienia, dojenia czy innych czynności higienicznych.  Świadomość oraz umiejętność postępowania są kluczowymi elementami  mającym wpływ na prawdopodobieństwo uniknięcia  wypadku.

  Zachęcam do zapoznania się i stosowania zasad opisanych w artkule mających na celu bezpieczną pracę ze zwierzętami a w konsekwencji organicznie ilości wypadków .

   

 • Nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Gminy Chojnów

  Nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Gminy Chojnów

  2024.06.03

  Wójt Gminy Chojnów ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Chojnów. Nabór prowadzony jest na stanowisko ds. ochrony środowiska i zarządzania kryzysowego.

 • 27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego

  2024.05.27

  27 maja 1990 r. odbyły się wolne wybory samorządowe. Były to jednocześnie pierwsze wolne wybory w powojennej Polsce, które stały się potwierdzeniem przemian demokratycznych w naszym kraju. W roku 2000 w rocznicę wyborów Sejm ustanowił polskie święto – Dzień Samorządu Terytorialnego.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka