Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Rusza program utylizacji azbestu - złóż wniosek

  Rusza program utylizacji azbestu - złóż wniosek

  2023.01.31


  Urząd Gminy Chojnów rozpoczyna przyjmowanie wniosków o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest. Jest to już kolejna edycja programu, który jest realizowany na terenie gminy Chojnów. Wnioski będą przyjmowane do 10 lutego.

   

 • Gminni nauczyciele wyróżnieni w Plebiscycie Edukacyjnym Gazety Wrocławskiej 2022

  Gminni nauczyciele wyróżnieni w Plebiscycie Edukacyjnym Gazety Wrocławskiej 2022

  2023.01.31

  W czwartek 25 stycznia o godz. 14:00 rozpoczęła się uroczysta Gala rozdania nagród w największym w Polsce Plebiscycie Edukacyjnym Gazety Wrocławskiej 2022.

  Każdego roku Gazeta Wrocławska przystępuje do organizacji plebiscytu, w którym najważniejsze jest docenienie pracy i zaangażowania nauczycieli przez uczniów i ich rodziców. Tym bowiem różni się plebiscyt od wszelakich rankingów, że tu zarówno na etapie zgłaszania kandydatów, jak i zbierania głosów, ocena leży po stronie tych, którzy najlepiej znają pracę nauczycieli, czyli wychowanków i ich opiekunów.

   

 • Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. III Edycja.

  Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. III Edycja.

  2023.01.30

  Informujemy i zachęcamy Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Chojnów do udziału w konkursie. Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser-Dudę, został objęty Jej Honorowym Patronatem. Będzie to już trzecia edycja konkursu.
  Zgłoszenia do pierwszego etapu przyjmowane są do 12 marca br.  

 • Nieodpłatna pomoc prawna

  Nieodpłatna pomoc prawna

  2023.01.26

  Informujemy, iż w dniach 30 stycznia oraz 6 i 13 lutego 2023 r. w godzinach 8:00 - 12:00 w budynku Urzędu Gminy Chojnów przy ul. Fabrycznej 1 będzie udzielana nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców powiatu legnickiego. Szczegółowych informacji udziela sekretariat UG Chojnów pod nr tel. 76 818 85 02.

 • Nowe mieszkania komunalne oficjalnie przekazane lokatorom

  Nowe mieszkania komunalne oficjalnie przekazane lokatorom

  2023.01.23

  Nowo wybudowany, trzykondygnacyjny budynek zasilił komunalny zasób mieszkaniowy Gminy Chojnów. Wczoraj, 19 stycznia br. oficjalnie podpisano umowy z nowymi lokatorami oraz wręczono klucze do mieszkań.
  W wydarzeniu uczestniczyli Dyrektorzy i Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych, a także Radni i Sołtysi. W części oficjalnej wydarzenia wzięli udział także przedstawiciele służb mundurowych: st. bryg. Wojciech Huk - Komendant Miejski PSP w Legnicy, nadkom. Alicja Słonina - Komendant Komisariatu Policji w Chojnowie, bryg. mgr Ryszard Kawka - Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 3 w Chojnowie, mł. bryg. Marcin Swenderski - z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Legnicy, a także Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy - kom. Kamil Piasecki.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka