Gmina Chojnów

2017

  • -

Gminny Dzień Rodziny

4 czerwca w Gminie Chojnów świętowany będzie Dzień Rodziny. Gminna impreza podsumowuje przypadające na maj i czerwiec święta matki, ojca i dziecka, będąc przy okazji wyśmienitą propozycją dla osób, które chcą spędzić pierwszy czerwcowy weekend na poszukiwaniu muzycznych i kulinarnych wrażeń. 
Część oficjalna rozpocznie się o 13:00 na boisku sportowym w Konradówce, a poprzedzi ją msza św. w Kościele pw. Św. Michała Archanioła o godzinie 11:30. W trakcie rodzinnej niedzieli w Konradówce wystąpią gminne zespoły folklorystyczne z solidnym wsparciem ze strony zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Legnicka”, który nie tylko śpiewem, ale również tradycyjnym ludowym tańcem uświetni część artystyczną Gminnego Święta Rodziny. 
Z okazji Święta Rodziny przygotowaliśmy dla naszych gości wiele atrakcji. Chcieliśmy, aby różne pokolenia mogły miło spędzić czas. Mamy zajęcia animacyjne i mnóstwo słodyczy dla najmłodszych, warsztaty i koncerty dla nieco starszych – zachęca do udziału w imprezie Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz.
Zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy zabawy z pewnością ucieszą się z wyjątkowego pokazu magii w wykonaniu iluzjonisty Damiana Kościa – uczestnika I i X edycji popularnego telewizyjnego show Mam Talent. Pochodzący z Wrocławia artysta jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród w różnych dziedzinach iluzji, co z pewnością przełoży się na doskonałe widowisko. 
Darmowe „dmuchańce”, wata cukrowa i strzelanie z wiatrówki pozytywnie zaskoczą rodziców, którzy przywykli do tego, że takie imprezy potrafią uszczuplić portfel. Na odwiedzających Konradówkę czekać będą również smakowite domowe wypieki oraz grill, na którym z pewnością nie zabraknie swojskiej kiełbasy. O godzinie 18:00 planowana jest tzw. taneczna zabawa pod chmurką, która potrwa do 23:00 i tym samym zakończy Gminny Dzień Rodziny.

  • -

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka