Gmina Chojnów

Aktualności - rok 2018

  • -

Uroczysta Sesja Inauguracyjna

Już jutro w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów kadencji 2018/2023. Czeka nas uroczyste złożenie ślubowania przez Wójta Gminy Chojnów Andrzeja Pyrza oraz radnych Gminy Chojnów. Po wyborach w składzie rady znalazły się dwa nowe nazwiska. Pozostali radni dali się poznać w poprzedniej kadencji i po raz kolejny zdobyli uznanie wyborców. 

Piątkowa sesja uroczyście rozpocznie kolejną kadencję Rady Gminy Chojnów. W trakcie jej trwania dowiemy się, kto z radnych będzie pełnił funkcję przewodniczącego. Nowo zaprzysiężeni radni od razu planują przejść do prac. W planie pracy na to posiedzenie zaplanowano dyskusję nad Realizacją zadań oświatowych w roku szkolnym 2017/2018, a także prace nad stawkami podatków na 2019 rok.

Będzie to pierwsza sesja, którą śledzić będziemy mogli na bieżąco w internecie. Na stonie internetowej urzędu od tej pory prowadzone będą transmisje wszystkich posiedzeń organu stanowiącego gminy. Wszystkich chętnych do śledzenia posiedzeń zapraszamy na stronę znajdującą się pod linkiem: https://gmina-chojnow.pl/47,posiedzenia-rady

  • -

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka