Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej ruszyły pierwsze wypłaty świadczenia "Dobry Start"

  W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej ruszyły pierwsze wypłaty świadczenia "Dobry Start"

  2019.07.24

  Dla mieszkańców gminy Chojnów, którzy jako pierwsi od dnia 1 lipca br. złożyli drogą elektroniczną wnioski o świadczenie wychowawcze na pierwsze dziecko i świadczenie dobry start - w dniu 23.07.2019 r. została uruchomiona wypłata w/w świadczeń.
  Z dotacji otrzymanej z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego, dla 331 rodzin zostało wypłacone świadczenie wychowawcze na PIERWSZE DZIECKO, należne za miesiąc lipiec br. oraz świadczenie DOBRY START w wysokości 300,00 zł w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020 dla 259 dzieci.

 • Kolonie dla dzieci z Gminy Chojnów

  Kolonie dla dzieci z Gminy Chojnów

  2019.07.19

  19 lipca spod Urzędu Gminy Chojnów wyruszył autokar wiozący dzieci biorące udział w koloniach letnich organizowanych przez Gminę Chojnów. Koloniści przez dwa tygodnie wypoczywać będą nad polskim morzem. Gmina Chojnów co roku organizuje wakacyjny wyjazd dla najmłodszych mieszkańców. W pierwszej kolejności z bezpłatnego wypoczynku mogą skorzystać dzieci, których rodzice znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

 • Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące funduszy unijnych

  Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące funduszy unijnych

  2019.07.17

  Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców. 25 lipca w legnickim Letia Buisness Center można będzie uzyskać pomoc dotyczącą funduszy unijnych. Organizatorem jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

 • "Na Ludową Nutkę" w Piotrowicach

  "Na Ludową Nutkę" w Piotrowicach

  2019.07.16

  W sobotę, 13 lipca na terenie kompleksu parkowo-pałacowego w Piotrowicach odbył się II Festiwal Muzyki i Folkloru "Na Ludową Nutkę". Na deskach festiwalowej sceny wystąpiło 10 zespołów z różnych zakątków Dolnego Śląska. Organizatorem festiwalu były dobrze znane gminnej publiczności "Michalinki" z Konradówki i Piotrowic.

 • Apel KRUS o bezpieczną pracę podczas żniw

  Apel KRUS o bezpieczną pracę podczas żniw

  2019.07.16

  Prezes Krus dr Aleksandra Hadzik wystosowała do rolników apel o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw. Poniżej publikujemy jego treść i dołączamy się do wszystkich zawartych w nim rad!

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka