Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  III Festyn Parafialny przy ul Poźniaków w Chojnowie

  2019.06.18

  W najbliższą niedzielę w parku przy Liceum Ogólnokształcącym Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie odbędzie się III Festyn Parafialny. Organizatorzy przygotowali dla uczestników zabawy wiele atrakcji. W programie zobaczyć możemy między innymi loterię, dmuchane atrakcje dla dzieci oraz strzelnicę. Gmina Chojnów po raz kolejny objęła patronat nad tym wydarzeniem. W tym roku zysk z festynu przeznaczony jest na wsparcie remontu frontowej ściany budynku plebanii parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie.

 • LXVI Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych zakończone

  LXVI Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych zakończone

  2019.06.11

  W ubiegłą niedzielę zakończyły się LXVI Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych klas NS, NSS, 650 Standard. Zawody rozgrywano na akwenie „Różana Dolina” w Rokitkach.

   

 • Zawody sportowo-pożarnicze w Krzywej

  Zawody sportowo-pożarnicze w Krzywej

  2019.06.11

  8 czerwca na boisku sportowym w Krzywej rozegrane zostały Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Chojnów. W zmaganiach wzięło udział 15 drużyn, w tym 6 drużyn młodzieżowych. Konkurencje były  poważnym sprawdzianem gotowości bojowej i przygotowania druhów. Liczyła się szybkość, znajomość sprzętu, a przede wszystkim umiejętność współpracy poszczególnych członków drużyny. Aby wykonać zadania sprawnościowe na tego typu zawodach, wszyscy członkowie drużyny muszą wykazać się doskonałą współpracą i rozumieć się niemal bez słów.

 • Gmina Chojnów - fala upałów może ograniczyć dostępność wody

  Gmina Chojnów - fala upałów może ograniczyć dostępność wody

  2019.06.06

  W związku z nadciągającą falą upałów Wójt Gminy Chojnów oraz Dyrektor Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej apelują do mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody. W okresie letnim jej zużycie rośnie kilkukrotnie. Podlewanie ogródków oraz napełnianie basenów lub nawet ochładzanie dachów przy pomocy wody pobieranej z wodociągu przez użytkowników może skutkować przerwami w dostawach wody.

 • Strażackie zawody w Krzywej

  Strażackie zawody w Krzywej

  2019.06.06

  W najbliższą sobotę na boisku sportowym w Krzywej odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział w nich wezmą zastępy z 5 jednostek OSP działających w Gminie Chojnów, a rozgrywki będą podzielone ze względu na wiek i na płeć zawodników.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka