Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Ankieta dla czytelników Wiadomości Gminy Chojnów

  Ankieta dla czytelników Wiadomości Gminy Chojnów

  2019.04.08

  Specjalnie z myślą o czytelnikach "Wiadomości Gminy Chojnów" przygotowaliśmy krótką ankietę na temat gminnego miesięcznika. Zachęcamy do podzielenia się opinią i udzielenie odpowiedzi na kilka krótkich pytań.
   

 • Szkolenie Programu "Działaj Lokalnie" w Kolonii Kołłątaja

  Szkolenie Programu "Działaj Lokalnie" w Kolonii Kołłątaja

  2019.04.08

  12 kwietnia w Kolonii Kołłątaja odbędzie się szkolenie, kierowane do wszystkich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, sołtysów, rad sołeckich oraz Grup Odnowy Wsi zainteresowanych pozyskaniem środków z programu Działaj Lokalnie. Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

 • Twój e-PIT za 2018 r. wyłącznie na podatki.gov.pl

  Twój e-PIT za 2018 r. wyłącznie na podatki.gov.pl

  2019.04.08

  Ministerstwo finansów wystosowało komunikat, w którym przestrzega przed używaniem stron internetowych lub aplikacji do wysyłania e-PITÓW, które nie są autoryzowane przez resort. Jak dowiadujemy się z treści komunikatu, jedyną droga do złożenia elektronicznej deklaracji jest portal podatkowy podatki.gov.pl.

   

 • Rodziny wspierające

  Rodziny wspierające

  2019.04.01

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie w oparciu o art.29 ust.1,2 i art.30 ust.1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. z 2018, poz. 998 z późn. zm.) zachęca rodziny do współpracy z asystentem rodziny we wspieraniu rodzin przeżywających trudności w zakresie opieki i wychowania dzieci. Pomoc i wspieranie tych rodzin wyrażać się będzie przyjęciem na siebie roli RODZINY WSPIERAJĄCEJ.

 • Modernizacja systemów grzewczych szansą na czyste powietrze

  Modernizacja systemów grzewczych szansą na czyste powietrze

  2019.04.01

  28 marca w Urzędzie Gminy Legnickie Pole, Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec podpisał umowę partnerską oraz porozumienie partnerskie na rzecz przygotowania i realizacji projektu pn.: „Modernizacja systemów grzewczych szansą na czyste powietrze” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Gmina Chojnów w partnerstwie z 6 gminami zamierza złożyć wniosek o dofinansowanie na wymianę nieekologicznych kotłów i pieców na nowe bardziej przyjazne środowisku i tańsze w eksploatacji systemy wytwarzania ciepła.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka