Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • I Festiwal Muzyki Biesiadnej w Niedźwiedzicach

  I Festiwal Muzyki Biesiadnej w Niedźwiedzicach

  2019.06.05

  2 czerwca na boisku sportowym w Niedźwiedzicach odbył się I Festiwal Muzyki Biesiadnej. 15 zespołów folklorystycznych z różnych zakątków Dolnego Śląska zaproszonych przez zespół "Przyjaciółki" prezentowało swój repertuar. Zabawie towarzyszyła piękna pogoda. Temperatura w szczytowym momencie powędrowała powyżej 28 kresek. Na szczęście na miejscu znajdowali się strażacy, którzy chłodzili chętnych wodą wprost z wozu strażackiego. Zabawa ta szczególnie przypadła do gustu najmłodszym uczestnikom wydarzenia.

 • -

  Dolnośląski Sejmik Odpadowy

  2019.05.30

  29 maja w Wołowskim Ośrodku Kultury, podczas Dolnośląskiego Sejmiku Odpadowego, Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec wraz z innymi samorządowcami z naszego regionu podpisał deklarację woli współpracy w dążeniu do wyeliminowania zjawiska nielegalnego gromadzenia odpadów z terenu dolnośląskich gmin. W debacie o problemie nielegalnych wysypisk śmieci i gospodarce odpadami w regionie uczestniczył również Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

   

 • LXVI Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych

  LXVI Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych

  2019.05.29

  Już drugi rok z rzędu Rokitki staną się areną ogólnopolskich zmagań modelarskich. Na wodach akwenu Różana Dolina między 7 a 9 czerwca odbędą się LXVI Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych klas NS, NSS, 650 standard. Zawody odbędą się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Chojnów Andrzeja Pyrza. Jak pokazały zeszłoroczne mistrzostwa, małe okręty to wielkie sportowe emocje i fascynująca rywalizacja. Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie!

 • Festyn Rodzinny w Rokitkach

  Festyn Rodzinny w Rokitkach

  2019.05.29

  W minioną sobotę, tradycyjnie już, przy wspaniałej pogodzie odbył się Festyn Rodzinny organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach. Na dzieci i rodziców czekało mnóstwo atrakcji takich jak: loteria fantowa, zaplatanie warkoczyków i malowanie twarzy czy paint ball i fotobudka.

 • Festyn Rodzinny w Dobroszowie

  Festyn Rodzinny w Dobroszowie

  2019.05.29

  Mieszkańcach Dobroszowa spotkali się 26 kwietnia na przy świetlicy wiejskiej, aby wspólnie świętować Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka. W trakcie tegorocznego „Festynu Rodzinnego” na szczególną zabawę mogły liczyć dzieci – była wata cukrowa, dmuchane zamki oraz profesjonalni animatorzy ze Stacji Zabawa w Chojnowie. W czasie kiedy maluchy korzystały z licznych gier i  atrakcji lub bawiły się z bajkowymi postaciami, rodzice mogli skorzystać z chwili wytchnienia i porozmawiać przy grillu. Wśród konkurencji sportowych znalazły się również takie, które wymagały zaangażowania wszystkich członków rodziny.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka