Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Ogłoszono kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach

  Ogłoszono kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach

  2019.05.15

  Gmina Chojnów ogłosiła kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach. Poprzednie dwa przetargi ogłoszone w marcu i maju tego roku zakończyły się wynikiem negatywnym z powodu błędów formalnych w ofertach

 • Poszukiwany organizator letniego wypoczynku dla dzieci z Gminy Chojnów

  Poszukiwany organizator letniego wypoczynku dla dzieci z Gminy Chojnów

  2019.05.06

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wydał zarządzenie w sprawie rozpoczęcia procedury konkursowej mającej wyłonić firmę, która zorganizuje wypoczynek dla dzieci z rodzin zagrożonych problemem alkoholowym. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych od lat stara się odciągnąć w ten sposób dzieci od zagrożeń związanych z nadużywaniem alkoholu. Czas na składanie ofert konkursowych potrwa do 17 maja do godziny 12:00.

 • Święto Konstytucji w Chojnowie

  Święto Konstytucji w Chojnowie

  2019.05.06

  W dniu święta Konstytucji 3 Maja mieszkańcy gminy i miasta Chojnów wzięli udział w uroczystym spotkaniu. Przy obelisku na ul. Chmielnej władze powiatu, miasta i gminy, przedstawiciele służb mundurowych, kombatantów, strzelców oraz żołnierze amerykańscy wysłuchali apelu pamięci i złożyli pod pomnikiem kwiaty. W imieniu mieszkańców gminy wiązankę złożyła Honorata Tajchman - Rękoś - Sekretarz Gminy Chojnów.

 • Nabożeństwo majowe w Dobroszowie

  Nabożeństwo majowe w Dobroszowie

  2019.05.06

  1 maja mieszkańcy Dobroszowa spotkali się podczas tradycyjnego nabożeństwa majowego. Mszę poprowadził ks. Łukasz Świerniak - wikariusz parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W imieniu władz samorządowych w uroczystości udział wziął Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec.

 • Festiwal Piosenki Religijno-Patriotycznej w Wilczym Lesie

  Festiwal Piosenki Religijno-Patriotycznej w Wilczym Lesie

  2019.05.06

  2 maja, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej przy Krzyżu Milenijnym w Wilczym Lesie odbył się Festiwal Piosenki Religijno-Patriotycznej. Zmagania zespołów folklorystycznych, młodzieżowych zespołów wokalnych oraz scholi parafialnych odbywały się równolegle z rodzinnym piknikiem majowym. Dużą część tegorocznego festiwalu poświęcono osobie śp. ks. Adama Terleckiego. Dla uczczenia pamięci zmarłego w ubiegłym roku twórcy festiwalu odsłonięto pamiątkową tablicę, a jego imię wielokrotnie padało ze sceny we wspomnieniach i dedykacjach. Statuetka krzyża, główna nagroda festiwalu powędrowała w tym roku do zespołu "Przyjaciółki" z Niedźwiedzic.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka