Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Festyn Rodzinny w Rokitkach

  Festyn Rodzinny w Rokitkach

  2019.05.29

  W minioną sobotę, tradycyjnie już, przy wspaniałej pogodzie odbył się Festyn Rodzinny organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach. Na dzieci i rodziców czekało mnóstwo atrakcji takich jak: loteria fantowa, zaplatanie warkoczyków i malowanie twarzy czy paint ball i fotobudka.

 • Festyn Rodzinny w Dobroszowie

  Festyn Rodzinny w Dobroszowie

  2019.05.29

  Mieszkańcach Dobroszowa spotkali się 26 kwietnia na przy świetlicy wiejskiej, aby wspólnie świętować Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka. W trakcie tegorocznego „Festynu Rodzinnego” na szczególną zabawę mogły liczyć dzieci – była wata cukrowa, dmuchane zamki oraz profesjonalni animatorzy ze Stacji Zabawa w Chojnowie. W czasie kiedy maluchy korzystały z licznych gier i  atrakcji lub bawiły się z bajkowymi postaciami, rodzice mogli skorzystać z chwili wytchnienia i porozmawiać przy grillu. Wśród konkurencji sportowych znalazły się również takie, które wymagały zaangażowania wszystkich członków rodziny.

 • Dzień Rodziny w Krzywej

  Dzień Rodziny w Krzywej

  2019.05.28

  26 maja przy Szkole Podstawowej w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej odbył się festyn rodzinny. W jego trakcie celebrowano majowe i czerwcowe święta członków - Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka. Dzieci prezentowały na scenie piosenki i dedykowane mamie i tacie. Występy były źródłem wielu wzruszeń, a rodzice z uwagą rejestrowali sceniczne poczynania swoich pociech. Program imprezy obfitował w liczne atrakcje - były dmuchane zamki, lody, smaczne ciasta, grill, elektroniczna strzelnica a także zabawy z animatorami.

 • Rodzinne świętowanie w Krzywej i Rokitkach

  Rodzinne świętowanie w Krzywej i Rokitkach

  2019.05.22

  Nadchodzący weekend to okazja do wspólnego majowego świętowania wszystkich członów rodziny. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach oraz Szkole Podstawowej w Krzywej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej dzień po dniu odbędą się rodzinne festyny. W sobotę czeka nas zabawa w Roktikach, która rozpocznie się o godzinie 10:00. W niedzielę w Krzywej festyn rozpocznie się nieco później, o godzinie 15:00.

 • Bezpłatne kursy dla mieszkańców Gminy Chojnów

  Bezpłatne kursy dla mieszkańców Gminy Chojnów

  2019.05.22

  Dzięki finansowaniu z Unii Europejskiej dostępne są bezpłatne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i szkolenia cyfrowe dla mieszkańców obszaru Legnicko - Głogowskiego, w tym Gminy Chojnów. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Uczestnicy mają także zapewnione darmowe materiały szkoleniowe, czyli książki, a także na koniec kursu bezpłatny egzamin wraz z międzynarodowym certyfikatem umiejętności.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka