Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Wzór wniosku o udzielenie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej

  2019.04.12

  Wydział Gospodarki, Planowania i Ochrony Środowiska publikuje wzór wniosku o udzielenie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w poszczególnych zakrezas. Szczegółowych informacji na temat sposobu wypełnienia i złożenia wniosku udziela Insp. ds. ochrony przyrody, zwierząt i rolnictwa Marian Kowal tel.: 76/81 88 502 wew. 46.

   

 • Wielkanocny kiermasz pod bocianim gniazdem

  Wielkanocny kiermasz pod bocianim gniazdem

  2019.04.10

      W najbliższą niedzielę w świetlicy wiejskiej w Niedźwiedzicach odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Rzędy stoisk z tradycyjnymi świątecznymi wyrobami będzie można podziwiać od godziny 13:00. Ponadto na uczestników wydarzenia będą czekać ciekawe warsztaty i atrakcje.  Zarówno młodsi, jak i starsi z pewnością znajdą coś dla siebie. Program artystyczny Kiermaszu również zapowiada się bardzo ciekawie.

   

 • Ankieta dla czytelników Wiadomości Gminy Chojnów

  Ankieta dla czytelników Wiadomości Gminy Chojnów

  2019.04.08

  Specjalnie z myślą o czytelnikach "Wiadomości Gminy Chojnów" przygotowaliśmy krótką ankietę na temat gminnego miesięcznika. Zachęcamy do podzielenia się opinią i udzielenie odpowiedzi na kilka krótkich pytań.
   

 • Szkolenie Programu "Działaj Lokalnie" w Kolonii Kołłątaja

  Szkolenie Programu "Działaj Lokalnie" w Kolonii Kołłątaja

  2019.04.08

  12 kwietnia w Kolonii Kołłątaja odbędzie się szkolenie, kierowane do wszystkich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, sołtysów, rad sołeckich oraz Grup Odnowy Wsi zainteresowanych pozyskaniem środków z programu Działaj Lokalnie. Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

 • Twój e-PIT za 2018 r. wyłącznie na podatki.gov.pl

  Twój e-PIT za 2018 r. wyłącznie na podatki.gov.pl

  2019.04.08

  Ministerstwo finansów wystosowało komunikat, w którym przestrzega przed używaniem stron internetowych lub aplikacji do wysyłania e-PITÓW, które nie są autoryzowane przez resort. Jak dowiadujemy się z treści komunikatu, jedyną droga do złożenia elektronicznej deklaracji jest portal podatkowy podatki.gov.pl.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka