Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Nowa, niższa cena dzierżawy terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach.

  Nowa, niższa cena dzierżawy terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach.

  2019.04.24

  Wójt Gminy Chojnów ogłosił przetarg na 5-letnią dzierżawę atrakcyjnych nieruchomości położonych nad wodą w turystycznej miejscowości Rokitki. Dzierżawa dotyczy terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni, tuż przy drodze powiatowej nr 865 ulokowanej przy samej linii brzegowej. Celem dzierżawy jest organizacja wypoczynku letniego.

 • Wesołych świąt!

  Wesołych świąt!

  2019.04.19
 • Kolejny projekt unijny w gminnych szkołach

  Kolejny projekt unijny w gminnych szkołach

  2019.04.17

  Szkoły podstawowe Gminy Chojnów biorą udział w projekcie Wiedza i kompetencje. Program podnoszenia jakości oferty edukacyjnej w szkołach podstawowych Gminy Chojnów.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 10.2 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

 • Wielkanocny kiermasz pod bocianim gniazdem

  Wielkanocny kiermasz pod bocianim gniazdem

  2019.04.17

      14 kwietnia, czyli w Niedzielę Palmową mieszkańcy Gminy Chojnów mogli uczestniczyć w tradycyjnym Kiermaszu Wielkanocnym. Po przepiękne ozdoby i świąteczne smakołyki trzeba było udać się do Niedźwiedzic. Czy tematyczna wieś bociana sprawdziła się w roli gospodarza ?

 • Wzór wniosku o udzielenie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej

  2019.04.12

  Wydział Gospodarki, Planowania i Ochrony Środowiska publikuje wzór wniosku o udzielenie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w poszczególnych zakrezas. Szczegółowych informacji na temat sposobu wypełnienia i złożenia wniosku udziela Insp. ds. ochrony przyrody, zwierząt i rolnictwa Marian Kowal tel.: 76/81 88 502 wew. 46.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka