Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Ferie z biblioteką

  Ferie z biblioteką

  2019.01.28

  Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywej zaprasza do skorzystania z bogatej oferty zajęć podczas ferii zimowych. Specjalnie dla najmłodszych czytelników przygotowano fantastyczny i rozwijający program, który nie pozwoli się nudzić w trakcie 2 tygodniowej przerwy od nauki!

 • Nowe zabiegi rehabilitacyjne w chojnowskiej przychodni

  Nowe zabiegi rehabilitacyjne w chojnowskiej przychodni

  2019.01.28

  Przychodnia Rejonowa w Chojnowie zaprasza pacjentów na zabiegi rehabilitacyjne z użyciem aparatu SALUS-TALENT. 
  Leczenie głęboką stymulacją elektromagnetyczną z wykorzystaniem aparatu SALUS-TALENT u pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu daje bardzo szybkie działanie przeciwbólowe.
  W krótszym czasie i przy mniejszej liczbie zabiegów uzyskano lepsze efekty końcowe leczenia niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod leczenia fizykalnego.
  Według oceny pacjentów zabiegi z zastosowaniem aparatu SALUS-TALENT są bardzo skuteczne.
  Rejestracja tel. 76 81 78 092

 • Kwalifikacja Wojskowa dla mieszkańców Gminy Chojnów

  Kwalifikacja Wojskowa dla mieszkańców Gminy Chojnów

  2019.01.25

  Od 25 do 27 lutego potrwa kwalifikacja wojskowa osób mieszkających w Gminie Chojnów. Powiatowa Komisja Lekarska będzie prowadzić kwalifikacje w Domu Kultury "Kopernik", przy ul. Koziorożca 9 w Legnicy. Kto powinien stawić się na badanie?

 • Spotkanie informacyjne dotyczące akcji wymiany pieców

  Spotkanie informacyjne dotyczące akcji wymiany pieców

  2019.01.23

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące prowadzonej akcji wymiany nieekologicznych pieców, które odbędzie się 29  STYCZNIA 2019 r. ( wtorek ) godz. 16:00  w Sali konferencyjnej pok. nr na parterze w URZĘDZIE GMINY CHOJNÓW ul. Fabryczna 1. Jednocześnie przypominamy, że do 28 stycznia, osoby zainteresowane przystąpieniem do programu mogą wypełnić ankietę odnośnie zapotrzebowania na wymianę źródeł ciepła.

 • Żałoba narodowa

  Żałoba narodowa

  2019.01.18

  W całym kraju obchodzimy żałobę narodowa w związku ze śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przy flagach przed Urzędem Gminy Chojnów zawisła czarna wstęga. Apelujemy o uszanowanie pamięci zmarłego przez zachowanie ciszy i powagi na czas żałoby. Zacznie ona obowiązywać dziś o godz. 17:00 i będzie trwała do soboty, do godz. 19:00, czyli w czasie uroczystości pogrzebowych Pawła Adamowicza.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka