Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Konkurs "Moje ulubione postaci z baśni i bajek"

  Konkurs "Moje ulubione postaci z baśni i bajek"

  2019.03.20

  Gminna Biblioteka Publiczna rozstrzygnęła konkurs plastyczny pn. "Moje ulubione postaci z baśni i bajek". Napłynęło na niego ponad 70 prac, spośród których wyróżniono 40 rysunków. Wręczenie nagród dla laureatów miało miejsce 20 marca w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów. Dyplomy i książki dla młodych artystów wręczyli Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec oraz Sekretarz Gminy Chojnów Honorata Tajchman-Rękoś.

 • Akcja "Twój e-PIT" w Gminie Chojnów

  Akcja "Twój e-PIT" w Gminie Chojnów

  2019.03.19

  We wtorek 9 kwietnia 2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 zapraszamy mieszkańców Gminy Chojnów do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Akcji Twój e-PIT. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w rozliczeniu podatkowym? Skorzystajcie z bezpłatnego punktu informacyjnego Twój e-PIT w Urzędzie Gminy Chojnów.

 • Bezpłatna zbiórka elektrośmieci

  Bezpłatna zbiórka elektrośmieci

  2019.03.18

  W dniach 21 i 22 marca Urząd Gminy Chojnów przeprowadza na terenie całej gminy akcję zbierania z gospodarstw domowych zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. W wyznaczonych dla poszczególnych wsi miejscach mieszkańcy będą mogli oddać niepotrzebny, zużyty sprzęt.

 • Wyniki IV edycji GChBO

  Wyniki IV edycji GChBO

  2019.03.12

  Wiemy już, które projekty zgłoszone w ramach IV edycji Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego zostaną zrealizowane w 2019 roku. W tej edycji GChBO można było wybierać spośród 37 projektów. Głosować mógł każdy mieszkaniec Gminy Chojnów wpisany do rejestru wyborców. W głosowaniu wzięły udział 1292 osoby.

 • Dzień kobiet ze Stowarzyszeniem Krajobrazy.

  Dzień kobiet ze Stowarzyszeniem Krajobrazy.

  2019.03.12

  W niedzielę i poniedziałek w świetlicach w Osetnicy i Starym Łomie mieszkanki naszej gminy wzięły udział w muzycznej uczcie. Podczas obu wydarzeń rozbrzmiały polskie, amerykańskie, francuskie i białoruskie piosenki. Dwa koncerty artystów wywodzących się ze sceny warszawskiej i białoruskiej były skupione wokół obchodzonego niedawno Dnia Kobiet. Usłyszeć mogliśmy Barbarę Twardosz-Droździńską oraz Leonida Wołodko.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka