Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • KRUS radzi - "Rolniku! Dźwigaj bezpiecznie!"

  KRUS radzi - "Rolniku! Dźwigaj bezpiecznie!"

  2019.02.15

  Choroby układu ruchu to jedna z najczęściej występujących w społeczeństwie grup schorzeń. Rolnicy poprzez charakter swojej pracy, szczególnie narażeni są na tego typu choroby. Nasilenie dolegliwości bólowych może doprowadzić do okresowej lub trwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym.

 • Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  2019.02.06

  13 lutego w Urzędzie Gminy Chojnów działał będzie Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Wszystkie zainteresowane osoby będą mogły nieodpłatnie uzyskać informacje na temat pozyskiwania środków z Unii Europejskiej. W trakcie konsultacji będzie można dowiedzieć się m.in. czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do unijnego wsparcia. Punkt będzie czynny od 10:00 do 12:30.
   

 • Złożyli kwiaty pod Golgotą Wschodu

  Złożyli kwiaty pod Golgotą Wschodu

  2019.02.06

  Nabożeństwem oraz złożeniem kwiatów pod Golgotą Wschodu zakończyło się w niedzielę w Chojnowie IV Strzeleckie Zgrupowanie Szkoleniowe. W uroczystościach uczestniczyła Sekretarz Gminy Chojnów Honorata Tajchman-Rękoś. Przez cztery dni młodzież skupiona wokół Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej im. 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa spędzała czas na doskonaleniu swoich umiejętności. W tym roku w zgrupowaniu uczestniczyli także członkowie podobnych organizacji z Dzierżoniowa, Trzebnicy oraz Strzegomia.

 • Mikołajki GOPS dla najmłodszych

  Mikołajki GOPS dla najmłodszych

  2019.02.06

  26 stycznia w Szkole Podstawowej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Krzywej odbyła się Zabawa Karnawałowa połączona z wizytą Mikołaja. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii rozdała paczki 162 dzieciom z naszej gminy.

 • 200 latek by się zdało...

  200 latek by się zdało...

  2019.02.04

  Julia Wadyl jest wyjątkową mieszkanką Biskupina. W ubiegłym tygodniu świętowała swoje 95 urodziny. Jubilatka pomimo bardzo niskiego numeru PESEL pozostaje w niemal w pełnej sprawności i nie traci pogody ducha. Bliscy Pani Julii właśnie w łagodnym i radosnym usposobieniu dopatrują się źródła jej wyjątkowej długowieczności. Jubilatkę w dniu urodzin odwiedziły Sekretarz Gminy Chojnów Honorata Tajchman-Rękoś oraz Sołtys Biskupina Krystyna Humecka.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka