Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Spotkanie informacyjne dotyczące akcji wymiany pieców

  Spotkanie informacyjne dotyczące akcji wymiany pieców

  2019.01.23

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące prowadzonej akcji wymiany nieekologicznych pieców, które odbędzie się 29  STYCZNIA 2019 r. ( wtorek ) godz. 16:00  w Sali konferencyjnej pok. nr na parterze w URZĘDZIE GMINY CHOJNÓW ul. Fabryczna 1. Jednocześnie przypominamy, że do 28 stycznia, osoby zainteresowane przystąpieniem do programu mogą wypełnić ankietę odnośnie zapotrzebowania na wymianę źródeł ciepła.

 • Żałoba narodowa

  Żałoba narodowa

  2019.01.18

  W całym kraju obchodzimy żałobę narodowa w związku ze śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przy flagach przed Urzędem Gminy Chojnów zawisła czarna wstęga. Apelujemy o uszanowanie pamięci zmarłego przez zachowanie ciszy i powagi na czas żałoby. Zacznie ona obowiązywać dziś o godz. 17:00 i będzie trwała do soboty, do godz. 19:00, czyli w czasie uroczystości pogrzebowych Pawła Adamowicza.

 • Apel o pomoc dla rodziny ze Starego Łomu

  Apel o pomoc dla rodziny ze Starego Łomu

  2019.01.16

  Szanowni Państwo, kierując się potrzebą serca i ludzką solidarnością zwracamy się do ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy rodzinie ze Starego Łomu, która w sobotę 12 stycznia 2019 r. w pożarze straciła dach nad głową. Spłonęło wyposażenie domu. Budynek wymaga kapitalnego remontu. Dzięki ludziom o otwartych sercach udało się zebrać część potrzebnych rzeczy.

 • Apel do hodowców trzody chlewnej

  Apel do hodowców trzody chlewnej

  2019.01.16

  W związku z przeciwdziałaniem występowaniu ASF na terenie naszego kraju, publikujemy apel do hodowców trzody chlewnej Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii, a także materiały dotyczące bioasekuracji. Stosowanie się do tych zaleceń pomoże uchronić się przed rozprzestrzenianiem choroby. Mimo, że wirus jest nieszkodliwy dla ludzi, stanowi poważne zagrożenie dla gospodarki i indywidualnych hodowli.

 • System Obsługi Wsparcia PFRON

  System Obsługi Wsparcia PFRON

  2019.01.16

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił system SOW - System Obsługi Wsparcia, który ma służyć osobom niepełnosprawnym do zdobycia wiedzy w zakresie m.in. pozyskania środków z PFRON.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka