Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  2019.02.06

  13 lutego w Urzędzie Gminy Chojnów działał będzie Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Wszystkie zainteresowane osoby będą mogły nieodpłatnie uzyskać informacje na temat pozyskiwania środków z Unii Europejskiej. W trakcie konsultacji będzie można dowiedzieć się m.in. czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do unijnego wsparcia. Punkt będzie czynny od 10:00 do 12:30.
   

 • Złożyli kwiaty pod Golgotą Wschodu

  Złożyli kwiaty pod Golgotą Wschodu

  2019.02.06

  Nabożeństwem oraz złożeniem kwiatów pod Golgotą Wschodu zakończyło się w niedzielę w Chojnowie IV Strzeleckie Zgrupowanie Szkoleniowe. W uroczystościach uczestniczyła Sekretarz Gminy Chojnów Honorata Tajchman-Rękoś. Przez cztery dni młodzież skupiona wokół Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej im. 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa spędzała czas na doskonaleniu swoich umiejętności. W tym roku w zgrupowaniu uczestniczyli także członkowie podobnych organizacji z Dzierżoniowa, Trzebnicy oraz Strzegomia.

 • Mikołajki GOPS dla najmłodszych

  Mikołajki GOPS dla najmłodszych

  2019.02.06

  26 stycznia w Szkole Podstawowej im. 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Krzywej odbyła się Zabawa Karnawałowa połączona z wizytą Mikołaja. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii rozdała paczki 162 dzieciom z naszej gminy.

 • 200 latek by się zdało...

  200 latek by się zdało...

  2019.02.04

  Julia Wadyl jest wyjątkową mieszkanką Biskupina. W ubiegłym tygodniu świętowała swoje 95 urodziny. Jubilatka pomimo bardzo niskiego numeru PESEL pozostaje w niemal w pełnej sprawności i nie traci pogody ducha. Bliscy Pani Julii właśnie w łagodnym i radosnym usposobieniu dopatrują się źródła jej wyjątkowej długowieczności. Jubilatkę w dniu urodzin odwiedziły Sekretarz Gminy Chojnów Honorata Tajchman-Rękoś oraz Sołtys Biskupina Krystyna Humecka.

   

 • Legniccy strażacy mają nowego komendanta

  Legniccy strażacy mają nowego komendanta

  2019.02.04

  W Sali Królewskiej legnickiej Akademii Rycerskiej odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków nowemu komendantowi Państwowej Straży Pożarnej. Na stanowisku dowódcy legnickich strażaków bryg. Zdzisława Sokoła zastąpił bryg. Wojciech Huk.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka