Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Dofinansowania na zmianę pieca

  Dofinansowanie na wymianę pieca

  2019.01.16

  W ramach tegorocznego konkursu organizowanego przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, Gmina Chojnów w partnerstwie z grupą innych gmin z Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji zamierza pozyskać środki na dofinansowanie przeznaczone na wymianę nieekologicznych kotłów i pieców na nowe bardziej przyjazne środowisku i tańsze w eksploatacji systemy wytwarzania ciepła.

 • Praca dla doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych (Wrocław)

  Praca dla doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych (Wrocław)

  2019.01.15

  Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Departament Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD) wydłuża okres składania ofert i zwraca się z prośbą o wycenę zadań doradcy w Regionalnym Punkcie Doradczym dla organizacji pozarządowych. Pełny zakres obowiązków i wymagania dla kandydatów można znaleźć w pełnej treści ogłoszenia, które zamieszczamy w pliku poniżej. Rekrutacja trwa do 21 stycznia 2019 r.

 • Podsumowanie XVII edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

  Podsumowanie XVII edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

  2019.01.10

  Za nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej XVII edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej organizowanej przez Gminę Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie. Podczas tegorocznej edycji wystartowało osiem drużyn z terenu Gminy Chojnów.

 • Orszak Trzech Króli

  Orszak Trzech Króli

  2019.01.08

  6 stycznia ulicami Chojnowa przeszedł Orszak Trzech Króli. W największych ulicznych jasełkach w naszym regionie wzięły setki mieszkańców miasta i gminy. Jak twierdzą organizatorzy, był to prawdopodobnie jedyny orszak, w którym elementem scenariusza był Polonez odtańczony przez tegorocznych maturzystów z Powiatowego Zespołu Szkół. Na zmarzniętych uczestników wydarzenia czekały pieczone jabłka serwowane przez strażaków z OSP Rokitki oraz gorąca grochówka wojskowa wydawana przez grupę chojnowskich Strzelców.

 • -

  Przeciwdziałanie ASF i ptasiej grypie - szkolenie

  2019.01.07

    11 stycznia w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów odbędzie szkolenie dotyczące zapobiegania i zwalczania ASF i Ptasiej Grypy. Wójt Gminy Chojnów oraz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zapraszają wszystkich hodowców, rolników oraz osoby zainteresowane zwalczaniem chorób zwierząt. Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela Tadeusz Orlański z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Chojnowie tel. 76 81 88 400, 76 818 19 41.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka