Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Orszak Trzech Króli

  Orszak Trzech Króli

  2019.01.02

  Chojnów drugi rok z rzędu będzie częścią największego na świecie przedstawienia Jasełek. 6 stycznia 2019 roku, pod hasłem „Odnowi oblicze ziemi”, Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami 752 miejscowości w Polsce i poza jej granicami. Właśnie tego dnia w wielu miejscach w Polsce i na świecie odbywać się będą świąteczno-noworoczne przedstawienia tworzone przez mieszkańców. W 2018 roku w chojnowskim orszaku udział wzięło ponad 3000 osób. Czy w tym roku uda powtórzyć się frekwencyjny sukces?

 • Harmonogram wywozu odpadów w 2019 r.

  Harmonogram wywozu odpadów w 2019 r.

  2018.12.29

  Wydział Gospodarki, Planowania i Ochrony Środowiska publikuje harmonogram wywozu odpadów komunalnych z posesji w Gminie Chojnów w 2019 roku. Niezmiennie za ich odbiór odpowiedzialna będzie firma Remondis Legnica Spółka z o.o.

 • Żegnamy Ks. Adama Terleckiego

  Żegnamy Ks. Adama Terleckiego

  2018.12.20

  Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 17 grudnia w wieku 71 lat, po długiej walce z chorobą zmarł Ks. Adam Terlecki. Wspaniały duszpasterz, nieoceniony organizator wydarzeń religijnych, wybitny człowiek. Diecezja Legnicka ogłosiła plan uroczystości pogrzebowych.

 • Rada Gminy Chojnów w sieci

  Rada Gminy Chojnów w sieci

  2018.12.20

  Od tego roku posiedzenia Rady Gminy Chojnów mieszkańcy obejrzą w internecie – bez wychodzenia z domu. Na naszej stronie internetowej podlinkowane jest także archiwum, w którym znaleźć można nagrania z poprzednich sesji. Komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu wystarczy, aby dowiedzieć się, jak przebiegały obrady. 

 • Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy – plenerowo w Rokitkach

  Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy – plenerowo w Rokitkach

  2018.12.20

  Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy to wydarzenie, które ugruntowało swoją pozycję w katalogu podobnych wydarzeń w naszym regionie. Już po raz VI mieszkańcy Gminy Chojnów i okolic spotkali się, aby skorzystać z najlepszego asortymentu wyrobów bożonarodzeniowych. Podobnie jak w poprzednich latach nie zabrakło muzycznych wrażeń i wzruszających dziecięcych występów

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka