Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Nowe drogi w Gminie Chojnów

  Nowe drogi w Gminie Chojnów

  2018.12.04

  Gmina Chojnów w 2018 roku w ramach przyznanego dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2018 wykonała dwa zadania obejmujące przebudowę nawierzchni dróg gminnych w miejscowościach Rokitki oraz Goliszów.
   

 • Znamy skład prezydium Rady Gminy

  Znamy skład prezydium Rady Gminy

  2018.12.03

  Tydzień po zainaugurowaniu kadencji radni spotkali się ponownie na kolejnej sesji Rady Gminy. Podczas posiedzenia wybrani zostali kolejni członkowie prezydium. Wiceprzewodniczącymi Rady Gminy Chojnów na następną kadencję powtórnie wybrani zostali radni Renata Ostropolska z Dobroszowa oraz Bartosz Chwałek z Budziwojowa. Przewodniczacym Rady Gminy Chojnów pozostaje niezmiennie Bogdan Styrkowiec - radny z Rokitek. 

 • Inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów

  Inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów

  2018.11.27

  23 listopada odbyła się pierwsza w kadencji 2018 – 2023 sesja Rady Gminy Chojnów. Głównym celem posiedzenia było zaprzysiężenie radnych oraz wójta. Na sesji licznie pojawili się zaproszeni goście – pracownicy jednostek organizacyjnych gminy, sołtysi, mieszkańcy, a także samorządowcy z sąsiednich gmin. Skład rady i podział funkcji w radzie po wyborach prawie się nie zmienił. Na liście 15 radnych zobaczymy jedynie 2 nowe nazwiska, a kierowanie radą powierzono dotychczasowemu przewodniczącemu.

 • Konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Aniołek Bożonarodzeniowy"

  Konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Aniołek Bożonarodzeniowy"

  2018.11.22

  Niskie temperatury za oknem zwiastują nam nadchodzącą zimę a w związku z tym zbliżający się wielkimi krokami VI Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy, który w tym roku odbędzie się 16 grudnia na placu przy Zespole Szkolno Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach.  Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z/s w Krzywej oraz Urząd Gminy Chojnów ogłaszają konkurs dla dzieci i młodzieży pt. "Aniołek Bożonarodzeniowy".
   

 • Uroczysta Sesja Inauguracyjna

  Uroczysta Sesja Inauguracyjna

  2018.11.22

  Już jutro w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się inauguracyjna sesja Rady Gminy Chojnów kadencji 2018/2021. Czeka nas uroczyste złożenie ślubowania przez Wójta Gminy Chojnów Andrzeja Pyrza oraz radnych Gminy Chojnów. Po wyborach w składzie rady znalazły się dwa nowe nazwiska. Pozostali radni dali się poznać w poprzedniej kadencji i po raz kolejny zdobyli uznanie wyborców. 

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka