Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Porady dla konsumentów w Urzędzie Gminy Chojnów

  2018.10.15

  Dziś w Urzędzie Gminy Chojnów będzie można uzyskać porady od Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów z Legnicy Tomasza Strojka. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych od godziny 12:00 do 15:00.

 • Nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze

  (AKTUALIZACJA) Nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze

  2018.10.05

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze. Cel Programu: poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzącej z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych

 • Zawiadomienie do członków OKW

  Zawiadomienie do członków OKW

  2018.10.05

  ZAWIADOMIENIE do członków Obwodowej Komisji Wyborczej Urzędnika wyborczego na terenie gminy Chojnów o obowiązkowych szkoleniach.

 • II Gala Rozdania Stypendiów Wójta Gminy Chojnów

  II Gala Rozdania Stypendiów Wójta Gminy Chojnów

  2018.09.24

  Kolejny raz najzdolniejsi uczniowie z Gminy Chojnów otrzymali stypendia finansowe w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uczniów Uzdolnionych. Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wraz z Sekretarz Gminy Chojnów Honoratą Tajchman-Rękoś osobiście składali gratulacje uczniom i ich rodzicom podczas piątkowej Gali Rozdania Stypendiów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach

   

 • Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  2018.09.21

  Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej informacji o Funduszach Europejskich w ramach organizowanego w Chojnowie Mobilnego Punktu Informacyjnego, który będzie działał 02 października 2018 r. (wtorek) w Urzędzie Gminy Chojnów, w godz. 10.30 - 13.00. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka