Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • II Gala Rozdania Stypendiów Wójta Gminy Chojnów

  II Gala Rozdania Stypendiów Wójta Gminy Chojnów

  2018.09.24

  Kolejny raz najzdolniejsi uczniowie z Gminy Chojnów otrzymali stypendia finansowe w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uczniów Uzdolnionych. Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wraz z Sekretarz Gminy Chojnów Honoratą Tajchman-Rękoś osobiście składali gratulacje uczniom i ich rodzicom podczas piątkowej Gali Rozdania Stypendiów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach

   

 • Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  2018.09.21

  Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej informacji o Funduszach Europejskich w ramach organizowanego w Chojnowie Mobilnego Punktu Informacyjnego, który będzie działał 02 października 2018 r. (wtorek) w Urzędzie Gminy Chojnów, w godz. 10.30 - 13.00. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich.

   

 • Wybory samorządowe w Gminie Chojnów

  Wybory samorządowe w Gminie Chojnów

  2018.09.21

  Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. Zapraszamy do zapoznania się z listą lokali wyborczych, w których głosować będą mieszkańcy naszej gminy. 4 z nich są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

 • Pierogowe wariacje w Groblach

  Pierogowe wariacje w Groblach

  2018.09.21

  Za nami sześć smakowitych i ciekawych spotkań kulinarnych realizowanych przez aktywne grupy - mieszkańców Gminy Chojnów w ramach programu Działaj Lokalnie. Przed nami ostatnie warsztaty, na których poznamy najciekawsze przepisy na PIEROGI. 
  Domowe pierogi to przysmak, z którego słynie CAŁA Polska. W każdym regionie pierogi smakują inaczej: robi się je na słodko lub słono. Gotuje, piecze lub podsmaża, a nadziewa się je wszystkim co mamy pod ręką: od truskawek po biały ser. Ta warsztaty to odkrywanie kulinarnej Gminy Chojnów – spotkaj się z nami w gronie sympatycznych osób i naucz się lepić pierogi od najlepszych!

   

 • Uroczysta Gala Rozdania Stypendiów Wójta Gminy Chojnów

  Uroczysta Gala Rozdania Stypendiów Wójta Gminy Chojnów

  2018.09.19

  Już w najbliższy piątek o godz. 17:00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach odbędzie się II Gala Stypendiów Wójta Gminy Chojnów. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku po raz pierwszy w historii Gminy przyznano Stypendia Wójta Gminy Chojnów uczniom, którzy wykazali się wysokimi wynikami w nauce lub wybitnymi osiągnięciami artystycznymi w minionym roku szkolnym. Już teraz możemy zdradzić, że takie wyjątkowe wyróżnienia trafią do blisko stu prymusów z Gminy Chojnów.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka