Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 3 Międzynarodowy Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych

  3 Międzynarodowy Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych

  2018.08.16

      Nieco ponad tydzień dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia motoryzacyjnego. Chojnowscy miłośnicy starych aut stowarzyszeni w Oldtimer Chojnów Classic Car Club zapraszają do podziwiania prawdziwych motoryzacyjnych perełek podczas Zlotu Pojazdów zabytkowych. Wystawę klasycznych samochodów poprzedzi rajd pełen konkurencji sprawnościowych. Do pokonania 90 kilometrów trasy, która będzie biegła między innymi przez naszą gminę. Dokąd pojadą klasyki? Organizatorzy zapewniają, że tegoroczny rajd „to wspaniała zabawa i wyprawa w Góry Kaczawskie i Park Krajobrazowy "Doliny Bobru", przepiękne widoki, wąskie drogi, zabytkowa architektura i wiele atrakcji, a na koniec zabawa integracyjna i nocleg w Pałacu Brunów”

 • Czeka nas przebudowa świetlicy w Groblach!

  Czeka nas przebudowa świetlicy w Groblach!

  2018.08.13

  9 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie zadania pn. "Przebudowa podłogi w świetlicy wiejskiej w Groblach". Kwota wsparcia wyniosła 25 tys. zł. Projekt został współfinansowany ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy "Odnowa Wsi Dolnośląskiej"

 • Narodowe Czytanie - Przedwiośnie

  Narodowe Czytanie - Przedwiośnie

  2018.08.13

  W roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbywa się wiele wydarzeń, mających upamiętnić to doniosłe wydarzenie. Również Narodowe Czytanie, czyli akcja społeczna promująca sięganie do klasycznych dzieł literatury polskiej, nabiera wyjątkowego charakteru. 8 września w całej Polsce zostaną zorganizowane odczyty "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego.

 • Nowy portal inwestycyjno-budowlany

  Nowy portal inwestycyjno-budowlany

  2018.08.10

  Zachęcamy do zapoznania się z praktycznym portalem informacyjnym, którego celem jest przybliżenie zagadnień z zakresu inwestycyjno-budowlanego. W portalu można znaleźć m.in. przygotowane przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju standardy projektowania budynków dla osób z niepełnosprawnościami, poradnik związany z wprowadzaniem na rynek wyrobów budowlanych, zagadnienia dotyczące charakterystyki energetycznej budynków itp.

 • Drugie spotkanie z Rzecznikiem Praw Konsumentów

  Drugie spotkanie z Rzecznikiem Praw Konsumentów

  2018.08.09

  W związku z dużym zainteresowaniem odbędzie się kolejne spotkanie z Miejskim Rzecznikiem Praw Konsumenta. 17 sierpnia między 11:00 a 13:00 będzie można uzyskać bezpłatne porady prawne i dowiedzieć się, jak nie dać się oszukać nieuczciwym sprzedawcom. Serdecznie zapraszamy do udziału i wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod nr: 76 81 88 502.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka