Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Stypendia Wójta dla uczniów z Gminy Chojnów

  Stypendia Wójta dla uczniów z Gminy Chojnów

  2018.06.21

  Po raz kolejny uczniowie wykazujący się doskonalymi wynikami w nauce moga ubiegac sie o stypendia Wójta Gminy Chojnów. To nie tylko pomoc materialna, ale także nagroda za wytężoną prace włożoną w rozwój własnych umiejętności. Wnioski będą przyjmowane do 10 lipca 2018 r. Szczegółowe informacje w regulaminie. 

 • Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

  Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

  2018.06.21

  23 lipca rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych. W ciągu 5 dni będzie można bezpłatnie zutylizować zalegające sofy, szafy, krzesła, stoły, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery i zabawki dużych rozmiarów. Przypominamy, że tego typu rzeczy nie powinny trafiać do "codziennych" odpadów. Będzie to więc niepowtarzalna okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych sprzętów - ekologicznie!

 • 10-lat Albinek

  10-lat Albinek

  2018.06.18

  Zespół Folklorystyczny "Albinki" ze Strupic świętował w zeszłą sobotę 10-lecie swojego istnienia. Tych 9 przemiłych Pań czerpie ogromną radość ze śpiewania co widać, kiedy tylko pojawią się na scenie. Swoimi występami "Albinki" uświetniają wydarzenia w Gminie Chojnów i regionie. Dołączamy się do wszystkich życzeń, które w sobotnie popołudnie płynęły do zespołu szerokim strumieniem! :)

 • Festyn Rodzinny ZSP Rokitki

  Festyn Rodzinny ZSP Rokitki

  2018.06.18

  16 czerwca na boisku przyszkolnym w Rokitkach odbył się coroczny festyn rodzinny organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach. Na dzieci i rodziców czekały niezliczone atrakcje. W trakcie trwania festynu rozegrany został Turniej Piłki Nożnej McDonald's CUP.

 • 65 Mistrzostwa Polski Redukcyjnych Modeli Pływających

  65 Mistrzostwa Polski Redukcyjnych Modeli Pływających

  2018.06.18

  Od piątku do niedzieli trwały 65 Mistrzostwa Polski Pływających Modeli Redukcyjnych w Rokitkach. Wydarzenie przyciągnęło pasjonatów nietypowego hobby z całej Polski. Modelarze chwalili akwen w Rokitkach jako doskonałą arenę do zmagań małych żaglówek, a pogoda dopisywała przez cały czas trwania mistrzostw. 

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka