Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Ochrona Danych Osobowych - nowe regulacje

  Ochrona Danych Osobowych - nowe regulacje

  2018.05.30

  W związku z wejściem w życie RODO - czyli unijnego Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych,  nazywanego też GDPR (od angielskiego General Data Protection Regulation), zamieszczamy informację o zasadach, na jakich w Urzędzie Gminy Chojnów korzystamy z przekazywanych przez Państwa informacji.

 • 70 lat Szkoły Podstawowej w Starym Łomie

  70 lat Szkoły Podstawowej w Starym Łomie

  2018.05.29

  Już jutro Szkoła Podstawowa w Starym Łomie świętować będzie 70-lecie swojego istnienia. Uroczystości jublieuszowe rozpoczną się mszą świętą w Kościele pw Św. Antoniego w Starym Łomie. Kilka minut po nabożeństwie zebrani spotkają się przy budynku szkoły, gdzie odsłonięta zostanie tablica pamiątkowa. Organizatorzy spodziewają się przybycia wielu absolwentów i przyjaciół szkoły. Specjalnie z myślą o nich odbędzie się zwiedzanie szkoły, która na przestrzeni 70 lat zmieniła swoje oblicze. Oprowadzanie zakończy występ uczniów szkoły oraz koncert zespołu folkorystycznego "Słowiki".

 • Gminny Dzień Dziecka w Witkowie

  Gminny Dzień Dziecka w Witkowie

  2018.05.29

  Radośnie i kolorowo świętowali 25 maja najmłodsi mieszkańcy Gminy Chojnów. Na kilka dni przed 1 czerwca, czyli ulubionym dniem wszystkich maluchów w Witkowie odbyła się wyjątkowa impreza. Gminny Dzień Dziecka przyciągnął ponad 400 dzieciaków. Były koncerty, pokaz magii, dmuchane zamki oraz zabawy z animatorami, a także biało-czerwone baloniki z helem, które poleciały do nieba dla uczczenia 100-lecia niepodległości Polski. Nie zabrakło także życzeń dla mam.

 • Rodzinna niedziela w Krzywej

  Rodzinna niedziela w Krzywej

  2018.05.21

  Kolejny majowy weekend w Gminie Chojnów upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Wczoraj w Krzywej odbył się Gminny Dzień Rodziny oraz Piknik Ludowy. W trakcie wydarzenia była okazja do skorzystania z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie do wspólnej, rodzinnej zabawy. Dmuchane zamki, imponujący sprzęt militarny - polski i amerykański oraz smaczna kuchnia i występy artystyczne cieszyły się dużym powodzeniem, a imprezę odwiedziło łącznie kilkaset rodzin.

 • Kolejna zrealizowana inwestycja

  Kolejna zrealizowana inwestycja

  2018.05.18

  W kwietniu w Gminie Chojnów zakończono realizację zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej dla wsi Czernikowice - część I etapu III”. Wykonawcą zadania był Zakład Robót Instalacyjnych „Instalbud” Sp. Jawna J. Pankiewicz, L. Lewicki z siedzibą w Legnicy. 
  Zakres zadania obejmował wykonanie 4146 m sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej, 1927,60 m sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej oraz budowę 4 pompowni. W ramach zadania została odtworzona asfaltowa nawierzchnia drogi gminnej po trasie wykonanych robót. Wartość wykonanych robót budowlanych wyniosła brutto 4.325.670,07 zł.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka