Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Etap gminny XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

  2018.02.22

  Właśnie poznaliśmy laureatów gminnego etapu konkursu recytatorskiego PEGAZIK. Zmagania młodych adeptów sztuki deklamacji odbyły się w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej. Przed komisją konkursową oraz publicznością stanęło 15 uczniów z Gminy Chojnów.

 • -

  Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

  2018.02.21

  Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

 • -

  Tenisiści stołowi z Gminy Chojnów zmierzyli się w Goliszowie

  2018.02.20

  8 lutego 2018 r. w świetlicy w Goliszowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Chojnów w Tenisie Stołowym. Tenisiści rywalizowali o miano najlepszego w 4 kategoriach. Nad przebiegiem turnieju czuwali doświadczeni działacze LZS. Duże zainteresowanie oraz udział młodzieży w turnieju świadczą o niegasnącej popularności tenisa stołowego w Gminie Chojnów.

 • -

  Emilia Dziurbiel laureatką plebiscytu sportowego

  2018.02.20

  Emilia Dziurbiel po raz drugi z rzędu została najpopularniejszym sportowcem Gminy Chojnów. W jubileuszowej X edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2017 roku zdobyła 53 procent głosów czytelników portalu LCA.PL oraz Gazety Legnickiej. Jej główną konkurentką w walce o tytuł najpopularniejszego sportowca była biegaczka i triathlonistka Małgorzata Światłoń–Szydełko, która w plebiscycie zebrała 43 procent głosów. 

 • -

  Podsumowanie igrzysk LZS

  2018.02.07

  Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” podsumowało zmagania sportowe w ramach Powiatowych Igrzysk Mieszkańców Wsi. W uroczystości, która miała miejsce 3 lutego w Goliszowie, wzięli udział działacze LZS, sportowcy, a także przedstawiciele samorządu, klubów, działacze LZS oraz sponsorzy.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka