Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Majówka 2018 - zmiany godzin otwarcia!

  Majówka 2018 - zmiany godzin otwarcia!

  2018.04.30

  W związku ze zbliżającym się wydłużonym, majowym weekendem informujemy, że zmianie uległy godziny otwarcia niektórych instytucji działających w naszej Gminie. Aby skorzystać z blbioteki lub zutylizować odpady przyjdzie nam poczekać do zakończenia majówki.

 • Flash mob - na 100 lat niepodległości

  Flash mob - na 100 lat niepodległości

  2018.04.26

  Flash mob na 100 lat niepodległości Polski na chojnowskim rynku! Już jutro mieszkańcy Chojnowa ułożą rynku biało-czerwony napis, aby uczcić narodowe święto. Organizatorzy przewidują ponad 1000 uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. Każdy może dołączyć i pomóc w organizacji, do czego serdecznie zachęcamy.

   

 • Festiwal Dolnośląska Wieś z patronatem Ministra

  Festiwal Dolnośląska Wieś z patronatem Ministra

  2018.04.24

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel objął patronatem honorowym tegoroczny Festiwal Dolnośląska Wieś w Piotrowicach. Już 1 lipca będziemy mogli wspólnie cieszyć się świętem dolnośląskiego rolnictwa. Zapraszamy serdecznie!

 • Nowy las dzięki akcji urzedników i leśniczych

  Nowy las dzięki akcji urzędników i leśniczych

  2018.04.23

  81 arów nowego lasu powstanie dzięki akcji sadzenia drzew, którą wraz z leśnikami przeprowadzili urzędnicy z Gminy Chojnów. W minony piątek ponad 2000 sadzonek sosny pospolitej zasiliło drzewostan leśnictwa Rokitki. Na najbliższą wycieczkę do nowego lasu przyjdzie nam poczekać około 8 lat – wtedy drzewa osiągną wysokość 2 metrów. Do młodników, których drzewa są niższe, nie wolno bowiem wchodzić ze względu na zagrożenie uszkodzenia sadzonek. Nad przebiegiem sadzenia czuwali leśnicy z Rokitek, Biskupina i Złotoryi.

 • Właściciel psa poszukiwany

  Właściciel psa poszukiwany

  2018.04.23

  Zwracamy się z apelem o pomoc w poszukiwaniu właściciela psa, który został znaleziony w miejscowości Piotrowice (przy skrzyżowaniu drogi powiatowej Piotrowice-Osetnica z drogą gruntową prowadzącą do drogi krajowej nr 94).

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka