Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  Emilia Dziurbiel laureatką plebiscytu sportowego

  2018.02.20

  Emilia Dziurbiel po raz drugi z rzędu została najpopularniejszym sportowcem Gminy Chojnów. W jubileuszowej X edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2017 roku zdobyła 53 procent głosów czytelników portalu LCA.PL oraz Gazety Legnickiej. Jej główną konkurentką w walce o tytuł najpopularniejszego sportowca była biegaczka i triathlonistka Małgorzata Światłoń–Szydełko, która w plebiscycie zebrała 43 procent głosów. 

 • -

  Podsumowanie igrzysk LZS

  2018.02.07

  Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” podsumowało zmagania sportowe w ramach Powiatowych Igrzysk Mieszkańców Wsi. W uroczystości, która miała miejsce 3 lutego w Goliszowie, wzięli udział działacze LZS, sportowcy, a także przedstawiciele samorządu, klubów, działacze LZS oraz sponsorzy.

 • -

  Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitkach

  2018.02.05

  W sobotę, 3 lutego 2018 r. w sali wiejskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitkach. W tym roku strażaków swoją obecnością zaszczyciło wielu wspaniałych gości.

 • -

  GZZOP z/s w Krzywej ma nowego kierownika

  2018.02.02

  Po przeprowadzeniu dwóch konkursów  Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej z siedzibą w Krzywej ma nowego kierownika. Została nim Barbara Dyrka z Krzywej, która spełniła wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu konkursowym.

 • -

  Nowa karetka dla legnickiego pogotowia

  2018.01.19

  Legnickie pogotowie ratunkowe zyskało nową karetkę, która będzie służyła mieszkańcom naszego regionu. Nowy pojazd wraz z zaawansowanym sprzętem medycznym kosztował 534 tysiące złotych. W wyposażeniu ambulansu znalazł się między innymi defibrylator i masażer, ułatwiający prowadzenie reanimacji.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka