Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Poszukiwani pracownicy produkcji

  Poszukiwani pracownicy produkcji

  2018.03.21

  Firma VOSS Automotive Polska poszukuje pracowników działu montażu! Praca odbywać się będzie w pobliskiej Nowej Wsi Legnickiej. Mile widziane są osoby mieszkające w Gminie Chojnów. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 767 241 241 oraz na plakacie.

 • Po najpiękniejsze ozdoby świąteczne do Pawlikowic

  Po najpiękniejsze ozdoby świąteczne do Pawlikowic

  2018.03.20

  Po raz trzeci mieszkańcy Pawlikowic w Gminie Chojnów organizują Kiermasz Wielkanocny. Rzędy stoisk z tradycyjnymi świątecznymi wyrobami będzie można podziwiać już w najbliższą niedzielę, a na kupujących czekać będą liczne atrakcje. Czy wydarzeniu uda się powtórzyć ubiegłoroczny sukces?

 • Sołtys Niedźwiedzic wśród najlepszych sołtysów Dolnego Śląska

  Sołtys Niedźwiedzic wśród najlepszych sołtysów Dolnego Śląska

  2018.03.19

  W piątek, 16 marca, Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak ogłosił podczas uroczystej gali finałowej zwycięzców konkursu "Sołtys Roku 2017". W konkursie wzięło udział niemal stu sołtysów z Dolnego Śląska. Wśród najlepszych włodarzy wsi znalazł się Sołtys Niedźwiedzic Józef Przyłucki.

 • Dzień Kobiet w Gminie Chojnów

  Dzień Kobiet w Gminie Chojnów

  2018.03.13

  W sobotę w sali wiejskiej w Krzywej mieszkanki Gminy Chojnów wspólnie świętowały "Dzień Kobiet". Nie zabrakło serdecznych życzeń, które złożył Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz w asyście Radnego Gminy Chojnów - Janusza Tery oraz Gminnego Koordynatora - Michała Huzarskiego. Panowie każdej kobiecie wręczyli kwiaty a występującym artystkom - słodkie upominki.

 • Reintrodukcja kuropatw w Gminie Chojnów

  Reintrodukcja kuropatw w Gminie Chojnów

  2018.03.09

  Myśliwi z Koła Łowieckiego "Sokół" wypuścili wczoraj w kilku miejscach w naszej gminie 200 kuropatw. "Myślistwo to nie tylko strzelanie. Szanujemy przyrodę i dbamy o nią poprzez dokarmianie zwierząt i reintrodukcję zagrożonych gatunków" tłumaczył nam Krzysztof Bartoszewicz, łowczy koła. Wypuszczone ptaki, które zasilą naszą faunę, nie będą obiektem polowań. Myśliwi zapewniają, że nie pozyskują kuropatw, a ich obecność na łowiskach będzie służyła różnorodności przyrodniczej.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka