Gmina Chojnów

Aktualności

  • -

Spotkanie informacyjne dotyczące akcji wymiany pieców

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące prowadzonej akcji wymiany nieekologicznych pieców, które odbędzie się 29  STYCZNIA 2019 r. ( wtorek ) godz. 16:00  w Sali konferencyjnej pok. nr na parterze w URZĘDZIE GMINY CHOJNÓW ul. Fabryczna 1. Jednocześnie przypominamy, że do 28 stycznia, osoby zainteresowane przystąpieniem do programu mogą wypełnić ankietę odnośnie zapotrzebowania na wymianę źródeł ciepła.

Przypomnijmy, że Gmina Chojnów w partnerstwie z grupą innych gmin zamierza pozyskać środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 przeznaczone na wymianę nieekologicznych kotłów i pieców na nowe bardziej przyjazne środowisku i tańsze w eksploatacji systemy wytwarzania ciepła.

Ankiety można pobrać poniżej. Wypełnione ankiety proszę o dostarczenie do pokoju nr 103 (sekretariat) w Urzędzie Gminy Chojnów bądź przesłanie mailem na adres urzad@gmina-chojnow.pl. Osoby uczestniczące w spotkaniu informacyjnym będą mogły złożyć ankiety osobiście w dniu 29 stycznia.
UWAGA
Złożenie ankiety nie gwarantuje realizacji inwestycji. Realizacja zależna jest od uzyskania środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego (RPO WD).

 

  • -

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka