Gmina Chojnów

Aktualności

  • -

Mistrzowie gminnego sportu w Rokitkach i Legnicy.

W piątek, 22 lutego w Rokitkach odbyła się ósma Gala Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. Nagrodzono nie tylko najlepszych sportowców gminy, ale też trenerów, działaczy oraz sponsorów wspierających lokalny sport.

W tym roku za Najlepszego Sportowca Gminy Chojnów uznana została Alicja Marciniec, mieszkanka Jerzmanowic. Startująca w barwach UKKS Oriens Chojnów sportsmenka specjalizuje się w kolarstwie a dokładnie w kategorii bike maraton. W tej kategorii, w klasyfikacji generalnej w klasie K3 zajęła I miejsce. Spotkanie sportowców zakończył występ akrobatycznego Klubu Aurum ze Złotoryi, w którym trenują i zdobywają laury młodzi mieszkańcy naszej gminy - Emilia Dziurbiel i Krzysztof Urszulak.
W rolę prowadzącego Gali Mistrzów Sportu Gminy Chojnów podobnie jak w latach ubiegłych wcielił się Janusz Cygan - prezes Gminnego Zrzeszenia LZS w Chojnowie. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Poniżej pełna lista nagrodzonych:
Najlepszy sportowiec Gminy Chojnów:

I miejsce - Alicja Marciniec z Jerzmanowic.
II miejsce - Krzysztof Urszulak ze Starego Łomu
III miejsce - Emilia Dziurbiel z Okmian
IV miejsce - Małgorzata Światłoń - Szydełko z Rokitek
V miejsce - Sławomir Opiela z Goliszowa
VI miejsce - Lidia Janczak z Niedźwiedzic
VII miejsce - Krzysztof Majewski z Rokitek

Piłkarz Roku: Daniel Gruszecki Klub Zryw Stary Łom
Siatkarz Roku: Krystian Wencel ze Starego Łomu
Trener Roku: Wiesław Apanasewicz - JKS Jaroszówka
Działaczami roku zostali: Małgorzata Światłoń - Szydełko - Czarni Rokitki, Rafał Jakubowski - Impet Czernikowice oraz Michał Krakowski - LZS Biała.

Zdobywca V pozycji w klasyfikacji najlepszych sportowców Gminy Chojnow zdecydowanie lepiej poradził sobie w plebiscycie organizowanym przez portal LCA.pl. Sławomir Opiela został wybrany przez czytelników najpopularniejszym sportowcem Gminy Chojnów 2018 r. 9 marca, czyli niespełna dwa tygodnie po gminnej gali LZS w legnickim hotelu Millenium odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu sportowego organizowanego przez portal LCA.pl. Mieszkaniec Goliszowa trenuje i osiąga sukcesy w Dolnośląskiej Grupie Strzelectwa Terenowego "Beaver". Statuetkę oraz bon podarunkowy za prestiżowe wyróżnienie odebrał z rąk Zastępcy Wójta Gminy Chojnów Grzegorza Styrkowca. Serdecznie gratulujemy!

  • sportowcy...
  • sportowcy...
  • sportowcy...
  • sportowcy...
  • sportowcy...
  • sportowcy...
  • sportowcy...
  • sportowcy...
  • sportowcy...

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka