Gmina Chojnów

Aktualności

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Chojnów w dn. 22-26 czerwca 2020 r.

Urząd Gminy Chojnów informuje, że na terenie Gminy odbędzie się bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych od właścicieli prywatnych posesji.
Odpady odbierane będą wyłącznie Z WYZNACZONYCH PUNKTÓW ZBIÓRKI w dniu wywozu zgodnie z harmonogramem od godziny 7:00. Ponadto odpady muszą być ustawione w sposób bezpieczny i nie stwarzający zagrożenia dla ludzi czy mienia.

Przypominamy:

  • odpadami wielkogabarytowymi są: sofy, szafy, krzesła, stoły, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery i zabawki dużych rozmiarów.
  • odpadami wielkogabarytowymi nie są: wszelkie urządzenia zasilane elektrycznie oraz odpady z jakiegokolwiek demontażu, rozbiórki czy przebudowy, takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety,zdemontowany sprzęt RTV i AGD i zużyte opony.

Tego typu odpady, jak również części samochodowe mieszkańcy muszą na własny koszt przywieźć do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (czyli tzw. zbiornicy działającej na terenie Gminy).

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka