Gmina Chojnów

Aktualności - rok 2017

  • -

V Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy

Już oficjalnie możemy poinformować, że jubileuszowy, piąty Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 17 grudnia 2017 r. Zmienia się jednak miejsce jego przeprowadzenia. W tym roku to znane i lubiane przedświąteczne wydarzenie odbędzie się w sali wiejskiej w Białej przy współpracy z Bielskim Stowarzyszeniem Promocji Kultury. 
Oczywiście, tradycyjnie nie zabraknie mnóstwa atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Już swoją wizytę zapowiedział Św. Mikołaj ze swoimi pomocnikami, który chętnie będzie pozował do zdjęć. Podczas kiermaszu będzie można pod okiem artystów spróbować własnych sił w warsztatach ręcznego zdobienia bombek choinkowych czy wykonywania świątecznych stroików. Dla smakoszy słodkości - rozstrzygnięty zostanie kulinarny konkurs na najsmaczniejszy, tradycyjny świąteczny sernik.
Salę w Białej wypełnią kramy i stoiska bogate w wyroby, rękodzieła, produkty lokalne i potrawy, które na tydzień przed najpiękniejszym dniem w roku wprowadzą nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

  • -

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka