Gmina Chojnów

Aktualności - rok 2018

  • -

Konkursowy początek wiosny w Gminnej Bibliotece Publicznej

O tym, że czytelnicza nie musi kończyć się wyłącznie na czytaniu książek, przekonujemy się kiedy przekraczamy próg naszej gminnej biblioteki. W najbliższym czasie odbędą się w niej 3 konkursy skierowane do najmłodszych czytelników.

 

  •  “Fizyka i chemia  łatwiejsza niż myślisz” - II edycja Konkursu na doświadczenie fizyczne i chemiczne . Konkurs kierowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Prace należy składać osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej do 5 czerwca 2018 r.

 

  • „Pszczoły w naszym środowisku” - Dlatego warto troszczyć się o te małe pożyteczne stworzonka? Konkurs na temat pszczół, roślin i ogrodów skierowany jest wszystkich chętnych dzieci od grup wczesnoszkolnych po ostatnie klasy gimnazjum. Prace należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywej lub do siedzib filii w Białej, Dobroszowie i Rokitek do  30.04.2018r. 
     
  • „Kiedy myślę, Ojczyzna…” - Konkurs poezji patriotycznej  zachęcający  do świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości oraz promowania wśród dzieci i młodzieży treści o tematyce patriotycznej. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VII  Zgłoszenia z nazwiskami wyłonionych uczniów szkoły przesyłają do 08.05.2018 r.
  • -

wstecz

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka