Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • PZPN z wizytą w Urzędzie Gminy Chojnów

  PZPN z wizytą w Urzędzie Gminy Chojnów

  2017.04.28

  28 kwietnia przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej i Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej spotkali się z władzami gminy oraz trenerami lokalnych klubów piłkarskich. Omówione zostały ostatnie zmiany, które zdaniem zarówno Andrzeja Padewskiego – wiceprezesa PZPN, jak i naszych trenerów pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie gminnej piłki nożnej.

 • 72 rocznica Forsowania Nysy Łużyckiej

  72 rocznica Forsowania Nysy Łużyckiej

  2017.04.21

  Środowiska kombatanckie, harcerze i miłośnicy historii spotykają się co roku w Pieńsku, aby upamiętnić rocznicę Forsowania Nysy Łużyckiej – jednej z najtrudniejszych kart w dziejach polskiego oręża. W tegorocznych uroczystościach udział wzięli reprezentanci Koła Miejsko-Gminnego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Chojnowie oraz Strzelcy z Legnickiego Oddziału Związku Strzeleckiego.

 • Wnioski o przyznanie płatności AMiMR

  Wnioski o przyznanie płatności ARiMR

  2017.04.19

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Legnicy zwraca się z prośbą o jak najszybsze składanie "Wniosków o przyznanie płatności w 2017 r."
  Nie czekajmy do ostatnich dni, ponieważ może to spowodować, że czas oczekiwania na przyjęcie wniosku w Biurze Powiatowym bardzo się wydłuży.

 • Nabór wniosków o dotację w „Działaj Lokalnie X” w 2017 roku!

  Nabór wniosków o dotację w „Działaj Lokalnie X” w 2017 roku!

  2017.04.19

  TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: wnioski można składać od 14 kwietnia do 15 maja 2017 r., do godziny 23:59.

  SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wnioski można składać WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ GENERATORA WNIOSKÓW, który jest dostępny na www.system.dzialajlokalnie.pl oraz na www.wrzosowakraina.pl.

  GMINY OBJĘTE KONKURSEM: Bolesławiec, Chocianów, Chojnów [gm. wiejska], Chojnów [gm. miejska], Gromadka, Kunice, Lubin [gm. wiejska], Miłkowice i Przemków.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka