Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Gminny Dzień Rodziny

  Gminny Dzień Rodziny

  2017.05.29

  4 czerwca w Gminie Chojnów świętowany będzie Dzień Rodziny. Gminna impreza podsumowuje przypadające na maj i czerwiec święta matki, ojca i dziecka, będąc przy okazji wyśmienitą propozycją dla osób, które chcą spędzić pierwszy czerwcowy weekend na poszukiwaniu muzycznych i kulinarnych wrażeń. 

 • Policyjna akcja krwiodawstwa

  Policyjna akcja krwiodawstwa

  2017.05.22

  Kolejny już raz policjanci i pracownicy cywilni, a także wszyscy ci, którzy w czwartkowe przedpołudnie odwiedzili Komisariat Policji w Chojnowie, mogli honorowo oddać krew dla osób potrzebujących. Akcję wsparł Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz.

 • 95 urodziny Anoniego Janukowycza

  95 urodziny Antoniego Janukowycza

  2017.05.22

  17 maja w imieniu Wójta Gminy Chojnów Sekretarz Honorata Tajchman-Rękoś uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu. Swoje 95. urodziny obchodził Pan Antoni Janukowycz z Dobroszowa - Podporucznik 5 Pułku Lotniczego Wojska Polskiego II RP. Był żołnierzem 1 Frontu Białoruskiego. Delegacji władz Gminy Chojnów towarzyszyli przedstawiciele Koła Miejsko-Gminnego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych na czele z prezesem Panem Arturem Reichertem.

 • Regionalne Spotkania Międzysektorowe

  Regionalne Spotkania Międzysektorowe

  2017.05.17

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, na konsultacje projektu "Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnoślaskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 rok" oraz na prelekcję dotyczącą uwarunkowań formalno-prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych w Polsce

 • Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

  Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

  2017.05.10

  10 maja obchodzony jest Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej. Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz złożył dzisiaj życzenia i wręczył pamiątkowe dyplomy pracownikom Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Pracownice GZGKiM skorzystały z okazji i przekazały na ręce Wójta niecodzienny prezent — model beczkowozu, wzorowany na tym, jakiego co dzień używają nasi komunalnicy.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka