Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Bezpłatne kursy dla mieszkańców Gminy Chojnów

  Bezpłatne kursy dla mieszkańców Gminy Chojnów

  2019.05.22

  Dzięki finansowaniu z Unii Europejskiej dostępne są bezpłatne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i szkolenia cyfrowe dla mieszkańców obszaru Legnicko - Głogowskiego, w tym Gminy Chojnów. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Uczestnicy mają także zapewnione darmowe materiały szkoleniowe, czyli książki, a także na koniec kursu bezpłatny egzamin wraz z międzynarodowym certyfikatem umiejętności.

 • Konkurs na dyrektorów gminnych szkół podstawowych

  Konkurs na dyrektorów gminnych szkół podstawowych

  2019.05.21

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz ogłasza konkursy mające wyłonić dyrektorów szkół podstawowych: w Krzywej, Budziwojowie, Starym Łomie oraz zespołu szkolno-przedszkolnego w Rokitkach. Powoływanie dyrektorów odbywa się co 5 lat. Mogą do niego stanąć nowi kandydaci oraz dotychczasowi dyrektorzy jednostek. Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty osobiście w siedzibie urzędu lub elektronicznie – podpisane za pomocą profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.  Termin składania ofert mija 5 czerwca o godzinie 14:00.

   

 • Rusza bezpłatny program profilaktyki próchnicy dla dzieci w gminie Chojnów

  Rusza bezpłatny program profilaktyki próchnicy dla dzieci w gminie Chojnów

  2019.05.16

  Od maja w Gminie Chojnów rusza Program profilaktyki próchnicy zębów dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Chojnów. - Cieszę się, że poprzez edukację prozdrowotną, promocję zdrowia oraz szeroko pojętą profilaktykę jako samorząd bezpośrednio przyczynimy się do poprawy stanu zdrowia jamy ustnej dzieci i młodzieży w naszym regionie - komentuje Wójt Andrzej Pyrz.

 • Ogłoszono kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach

  Ogłoszono kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach

  2019.05.15

  Gmina Chojnów ogłosiła kolejny przetarg na dzierżawę terenów rekreacyjno – wypoczynkowych po wyrobisku żwirowni w Rokitkach. Poprzednie dwa przetargi ogłoszone w marcu i maju tego roku zakończyły się wynikiem negatywnym z powodu błędów formalnych w ofertach

 • Poszukiwany organizator letniego wypoczynku dla dzieci z Gminy Chojnów

  Poszukiwany organizator letniego wypoczynku dla dzieci z Gminy Chojnów

  2019.05.06

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wydał zarządzenie w sprawie rozpoczęcia procedury konkursowej mającej wyłonić firmę, która zorganizuje wypoczynek dla dzieci z rodzin zagrożonych problemem alkoholowym. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych od lat stara się odciągnąć w ten sposób dzieci od zagrożeń związanych z nadużywaniem alkoholu. Czas na składanie ofert konkursowych potrwa do 17 maja do godziny 12:00.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka