Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  2018.03.06

  Chojnowska Drużyna Strzelecka uczciła pamięć o Żołnierzach Wyklętych. W minioną sobotę przy ulicy Chmielnej w Chojnowie, pod obeliskiem upamiętniającym poległych na frontach, zamordowanych w obozach i łagrach oraz zesłańców na Sybir, zorganizowane zostały obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W imieniu mieszkańców Gminy Chojnów wiązankę kwiatów złożyła Sekretarz Gminy Chojnów Honorata Tajchman-Rękoś.

 • Nowoczesny wóz bojowy w OSP Krzywa

  Nowoczesny wóz bojowy w OSP Krzywa

  2018.03.06

  W sobotnie popołudnie odbyło się uroczyste przekazanie nowego wozu bojowego ochotniczej jednostce strażackiej w Krzywej. Średni pojazd ratowniczo - gaśniczy GBA 4,6/16 zabudowany na bazie ciężarówki MAN TGM od tej pory będzie służył bezpieczeństwu mieszkańców Gminy Chojnów, regionu, a także Polski, ponieważ z racji bliskości ważnego węzła autostrady A4 i drogi krajowej 94 strażacy z Krzywej często są dysponowani do akcji ratunkowych w jego obrębie.

 • Gminny Dzień Kobiet w Krzywej

  Gminny Dzień Kobiet w Krzywej

  2018.03.01

  Wielkimi krokami zbliża się 8 marca, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet, z tej okazji Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza na wspólne świętowanie 10 marca 2018 r. do sali wiejskiej w Krzywej. Po raz kolejny do organizacji wydarzenia włączyła się marka Douglas, której specjalistka poprowadzi warsztaty perfekcyjnego makijażu. Nie zabraknie także uczty dla duszy - podczas koncertu pt. "Panowie dla Pań" usłyszymy najpiękniejsze polskie przeboje w wykonaniu zespołu na żywo.
  W tym wyjątkowym dniu wystąpią także uczniowie Szkoły Podstawowej im. 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Krzywej oraz zespół ludowy "Jaskółki".

  Zapraszamy 10 marca o godz. 16:00 do sali wiejskiej w Krzywej.

 • Pożegnanie kierownika technicznego GZGKiM

  Pożegnanie kierownika technicznego GZGKiM

  2018.03.01

  Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów pożegnano odchodzącego na emeryturę Kierownika Zespołu Technicznego GZGKiM w Chojnowie Józefa Krynickiego. Ostatnie 21 lat kariery zawodowej Pan Józef spędził jako pracownik gminnej jednostki. W trakcie pożegnania na sesji obecni byli wszyscy pracownicy GZGKiM wraz z nowym kierownikiem zespołu technicznego Mariuszem Miklasem.

 • Gala Mistrzów Sportu Gminy Chojnów

  Gala Mistrzów Sportu Gminy Chojnów

  2018.02.26

  W miniony piątek w Starym Łomie gościli działacze, trenerzy i sportowcy Ludowych Zespołów Sportowych. Już drugi rok z rzędu miejscowość ta przyciągnęła osobistości gminnego sportu. Podczas uroczystej VII Gali Mistrzów Sportu Gminy Chojnów wręczono najważniejsze wyróżnienia dla osób reprezentujących barwy Gminy Chojnów na sportowych arenach. 

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka