Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • -

  Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitkach

  2018.02.05

  W sobotę, 3 lutego 2018 r. w sali wiejskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokitkach. W tym roku strażaków swoją obecnością zaszczyciło wielu wspaniałych gości.

 • -

  GZZOP z/s w Krzywej ma nowego kierownika

  2018.02.02

  Po przeprowadzeniu dwóch konkursów  Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej z siedzibą w Krzywej ma nowego kierownika. Została nim Barbara Dyrka z Krzywej, która spełniła wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu konkursowym.

 • -

  Nowa karetka dla legnickiego pogotowia

  2018.01.19

  Legnickie pogotowie ratunkowe zyskało nową karetkę, która będzie służyła mieszkańcom naszego regionu. Nowy pojazd wraz z zaawansowanym sprzętem medycznym kosztował 534 tysiące złotych. W wyposażeniu ambulansu znalazł się między innymi defibrylator i masażer, ułatwiający prowadzenie reanimacji.

 • Nowy wóz strażaski w Krzywej

  Nowy wóz strażacki w Krzywej

  2018.01.17

  OSP Krzywa może poszczycić się nowym sprzętem. Druhowie z naszej gminy odebrali wczoraj w Kielcach średni pojazd ratowniczo - gaśniczy GBA 4,6/16 zabudowany na bazie ciężarówki MAN TGM przez firmę Moto Truck. Zakup wozu był współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Państwową Straż Pożarną oraz Gminę Chojnów.

 • -

  Płać bezgotówkowo - bo warto! Ogólnopolski konkurs.

  2018.01.16

  Gmina Chojnów przystąpiła do konkursu w ramach ogólnopolskiego Programu płatności bezgotówkowych w administracji publicznej. Konkurs ma na celu promowanie płatności bezgotówkowej, która przekłada się na pozytywne postrzeganie urzędów, jako innowacyjnych i przyjaznych mieszkańcom.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka