Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Nowy wóz strażaski w Krzywej

  Nowy wóz strażacki w Krzywej

  2018.01.17

  OSP Krzywa może poszczycić się nowym sprzętem. Druhowie z naszej gminy odebrali wczoraj w Kielcach średni pojazd ratowniczo - gaśniczy GBA 4,6/16 zabudowany na bazie ciężarówki MAN TGM przez firmę Moto Truck. Zakup wozu był współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Państwową Straż Pożarną oraz Gminę Chojnów.

 • -

  Płać bezgotówkowo - bo warto! Ogólnopolski konkurs.

  2018.01.16

  Gmina Chojnów przystąpiła do konkursu w ramach ogólnopolskiego Programu płatności bezgotówkowych w administracji publicznej. Konkurs ma na celu promowanie płatności bezgotówkowej, która przekłada się na pozytywne postrzeganie urzędów, jako innowacyjnych i przyjaznych mieszkańcom.

 • -

  1% podatku dla organizacji z Miasta i Gminy Chojnów

  2018.01.11

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zachęca do przekazania 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego z terenu ziemi chojnowskiej. Odpisanie jednego procenta podatku to niewielki gest, który może wspomóc organizacje, które działają dla dobra nas wszystkich

 • Nowy Portal Mapowy Gminy Chojnów

  2017.12.19

  Miło nam poinformować, że od dziś wszyscy mieszkańcy gminy Chojnów mogą przeglądać zasoby Portalu Mapowego Gminy Chojnów. Portal umożliwia wyszukiwanie działek na podkładach planistycznych. Portal Mapowy dostępny jest pod adresem Można również korzystać z niego klikając na baner dostępny na stronie urzędu http://www.gmina-chojnow.pl/ .

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka